Аркадій Бабченко
Аркадій Бабченко 5 канал

Бабченко: "Весь світ стежив, як воююча Україна радісно біжить голосувати за табуретку, що пропонує здатися"

  Читайте по-русски
  Коли Україна воювала, Європа підтримувала її в цьому. Зціпивши зуби. Коли ж Україна вирішила перестати воювати, Європа з полегшенням підтримала її і в цьому

  Рішення Європи про переорієнтацію вибору в бік Росії почало зароджуватися в листопаді 2018 року. Про це написав журналіст і блогер Аркадій Бабченко на своїй сторінці у Facebook.

  Спочатку Бабченко наводить витяг з інтерв'ю експосла США в Україні Марі Йованович. 

  На запитання, коли вона вперше зрозуміла, що Зеленського можуть обрати президентом, дипломат відповіла: "Ми слідкували за опитуваннями, як він зростав навесні і влітку. Але влітку в дипломатії період затишшя, тому я вперше зустрілася з ним у вересні 2018 року. Від листопада ми почали знайомити його з американськими VIP-відвідувачами, які приїздять до України. А в січні-лютому ми вже розуміли, що він, певно, буде наступним президентом".

  Бабченко далі коментує: "Про "рішення вже було прийнято в травні" і "це було б в будь-якому випадку, навіть якщо б був Порошенко". Європа рішення про переорієнтування курсу на зближення з Росією прийняла не в травні, не в квітні і навіть не в січні... Рішення про переорієнтацію вибору в бік Росії почало зароджуватися в листопаді. Коли стали з'являтися перші рейтинги, в яких у другому турі несподівано з'явилася табуретка".

  "У січні-лютому, коли рейтинги табуретки стали зашкалювати, воно майже утвердилося в головах. 31 березня воно було прийнято. 21 квітня – остаточно оформлено. А в травні лише закріплено і озвучено. Весь світ стежив, як воююча країна радісно біжить голосувати за повсякчас пропонує здатися табуретку", – пише журналіст.

  І додає: "І ви дійсно, на повному серйозі, думали, що з цього не буде зроблено ніяких висновків? Чи не буде прораховано нових стратегій? Чи не буде зміни старих? І Європа ось тільки вчора ось, ні з того ні з сього, на***ла Україні в штани? Коли Україна воювала, Європа підтримувала її в цьому. Зціпивши зуби, через "не хочу", під натиском одного там шоколадного бариги, через опір і путінське бабло, але підтримувала. Коли Україна вирішила перестати воювати, Європа з полегшенням підтримала її і в цьому. Так що це був ваш вибір. А вас попереджали. Насолоджуйтесь".

  Наостнок Бабченко нагадав, як діяв Зеленський: "А потім Бубочка виходить, і, наївно кліпаючи очками, каже: "Від нас нічого не залежало. Все було вирішено заздалегідь. Хто б міг подумати". 

  Як повідомляв 5.UA, відомий журналіст Аркадій Бабченко виїхав з України

  Попередній матеріал
  Горбатюк каже, що подав заяву на Портнова до ДБР – пояснив, у чому звинувачує
  Наступний матеріал
  Майже 11 тис. працівників митниці мають бути переатестовані – Нефьодов
  Loading...