Віталій Марків
Віталій Марків 5 канал

Аваков приїхав до Італії на суд у справі нацгвардійця Марківа

Читайте по-русски
Його звинуватили у причетності до смерті італійського фотокореспондента Андреа Рокелле, що сталася навесні 2014 року, під час бойових дій у Слов'янську

Судове засідання у справі українського нацгвардійця Віталія Марківа триває нині в Італії. На ньому присутній і міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Про це він повідомив у соцмережі.

За словами чільника відомства, сьогодні суд заслуховує покази свідків захисту. Вже допитали виконувача обов'язків командувача Нацгвардії України Миколу Балана. Він повідомив, що підрозділ, де служив Віталій Марків, виконував завдання з оборони телевежі на горі Карачун у Слов’янську. І тому він жодним чином не може бути причетним до вбивства. 

Крім того, сьогодні мають отримати свідчення чотирьох побратимів Марківа.

Нагадуємо, українського армійця Віталія Марківа затримали в Італії влітку 2017 року. Його звинуватили у причетності до смерті італійського фотокореспондента Андреа Рокелле, що сталася навесні 2014 року, під час бойових дій у Слов'янську. Захист українця всі звинувачення відкидає та наполягає на невинуватості військовослужбовця.

Попередній матеріал
У Дніпрі відбулися антитерористичні навчання силовиків
Наступний матеріал
Мав отримати майже півмільйона: керівника Держслужби зайнятості затримали "на гарячому" за відкати – включення
Loading...