Віктор Медведчук
Віктор Медведчук 5 канал / Машина часу

Апеляційний суд залишив Медведчука під домашнім арештом – як пройшло засідання

Читайте по-русски
Прокурори хотіли відправити Медведчука до СІЗО, а от адвокати пропонували відпустити на поруки

П'ять годин апеляційний суд розглядав скаргу на запобіжний захід Віктору Медведчуку. Незадоволені були ані прокурори, ані захисники. Перші хотіли заґратувати підозрюваного, другі – відпустити. Врешті суд вирішив залишити запобіжний захід без змін. Віктор Медведчук і далі має перебувати під цілодобовим домашнім арештом. За перебігом засідання цілий день стежила кореспондентка "5 каналу" Валерія Павленко.

Суддя, аби зекономити час, зачитав лише результативну частину, а от обґрунтування – не зачитував. Запобіжний захід для Віктора Медведчука залишили без змін – цілодобовий домашній арешт з носінням браслету до 9 липня, як і постановив суд першої інстанції. 

Адвокати Медведчука заявляли, що немає жодних причин, щоб залишати запобіжний захід їхньому підзахисному. Вони хотіли, аби апеляційний суд віддав Медведчука на поруки іншим нардепам ОПЗЖ або відпустив під особисте зобов'язання. Також наголошували на тому, що підозра була вручена некоректно.

А от сторона обвинувачення зазначала, що Медведчук є заможною людиною, тож може впливати на свідків. Саме тому прокурори наголошували, що Медведчука треба відправити в СІЗО, але з правом внесення застави в розмірі понад 300 мільйонів гривень. Вони зауважили, що Медведчук міг би це зробити, з огляду на його статки.

Судді двічі виходили до нарадчої кімнати. Вперше вони повернулися і вирішили заслухати поручителів-нардепів, яких сьогодні прийшло 26 осіб. А от вдруге вже пішли ухвалювати рішення. Запобіжний захід Медведчуку залишили без змін, що не задовольнило клопотань жодної зі сторін. 

Валерія Павленко, "5 канал"

Попередній матеріал
Будівництво "Північного потоку-2" – чому США відмовилися від санкцій і чим це загрожує Україні
Наступний матеріал
Закон про олігархів неможливо реалізувати, як і закони про імпічмент і референдум – ексдепутат
Loading...

Столичний суд дав дозвіл на затримання нардепа Козака

Запобіжний захід Медведчуку: більшість українців не вірить у судові перспективи справи

Офіс генпрокурора оскаржує рішення суду щодо домашнього арешту Медведчука

Казус Медведчука і політична біполярка – Лерос, Ар'єв і Береза в ток-шоу "5 копійок"

Ми побачили, як вибірково працює закон – Антоненко про рішення суду у справі Медведчука

Справа Медведчука та Палестино-Ізраїльський конфлікт – "ПОЛІТКЛУБ" Віталія Портникова