НАБУ
НАБУ фото Цензор.НЕТ

"Нова спроба": Антикорупційний комітет ВР оголосив про новий конкурс на посаду аудитора НАБУ

Взяти участь у конкурсі уже зголосилася екс-прокурор США, що підтримувала обвинувачення у справі Лазаренка

Комітет Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції оголосив про проведення нового конкурсу на посаду аудитора НАБУ від парламенту. Таке рішення ухвалили 5 квітня на засіданні профільного комітету, передає УНІАН.

Як повідомив голова антикорупційного комітету Єгор Соболєв, заявки для участі в новому конкурсі прийматимуться до 3 травня.

"Вимоги прописані в законі... Рішення оприлюднити на сайті комітету, в "Голосі України" і, як зазвичай, повідомити закордонні представництва держав, які надають технічну допомогу Україні у сфері протидії корупції", – розповів він про передбачену законом процедуру.

Як відомо, в конкурсі можуть брати участь "громадяни усіх держав, які мають досвід роботи в міжнародних закордонних судах, прокуратурі або органах обвинувачення і слідства".

Зазначимо, що колишній прокурор США Марта Борщ зголосилася взяти участь у конкурсі на посаду аудитора НАБУ, передає "Укрінформ". Додамо, що саме вона підтримувала обвинувачення у справі Лазаренка. 

Марта Борщ
Марта БорщНовое время

Зі слів Соболєва, наскільки йому відомо, уряд планує ухвалювати рішення щодо призначення свого представника до складу комісії з аудиту НАБУ після Великодня.

Нагадаємо, у березні Верховна Рада провалила призначення аудитора НАБУ. Чільник Бюро Артем Ситник вважає неспроможність парламенту призначити аудитора тиском на відомство та реакцією на його успішну роботу. "Ми просто почали заважати владі розслідуваннями", – прокоментував він.

Попередній матеріал
Матіос: Військова прокуратура розслідує масштабні махінації з відчуження майна Міноборони в 2005-2009 роках
Наступний матеріал
Порошенко: Данія прекрасно розуміє, що безпека України – це одночасно безпека Європа
Loading...

"Ми просто почали заважати владі розслідуваннями": Ситник прокоментував ситуацію з призначенням аудитора НАБУ

Двобій "Сторч-Браун": чому Рада ніяк не може обрати аудитора для НАБУ

Кандидат на посаду незалежного аудитора НАБУ: З огляду на наявні у НАБУ ресурси, цей орган працює посередньо