Білий дім
Білий дім Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США via Facebook

Американські спостерігачі дали оцінку виборам в Україні – подробиці

  Читайте по-русски
  Міжнародні місії вже підготували рекомендації для другого туру

  Спостережні місії від Сполучених Штатів Америки (Республіканський міжнародний і Національний демократичний інститути – ред.) вважають, що перший тур виборів Президента України був вільним, чесним і демократичним. Про таке повідомляє "Голос Америки".

  "Міжнародний республіканський інститут США із задоволенням відзначає гарну організацію виборів. Зауважень мало. Члени виборчкомів гарно підготовлені. І нас особливо радує, що вибори пройшли в мирі і спокої. Це великий крок вперед для України", – наголосив директор Міжнародного республіканського інституту США з питань Євразії Стівен Нікс.

  Крім того, Вільям Тейлор, екс-посол США в Україні, який перебуває в Україні в складі делегації міжнародних спостерігачів від Національного демократичного інституту США, відзначив, що організація виборів в Україні дедалі покращується.

  "Члени виборчкомів так вправно працювали, швидко порахували голоси без жодних суперечок. На дільницях були спостерігачі від різних кандидатів. І вони задоволені процесом. Вибори в Україні щоразу проходять краще. І це головне – щоб голос українських виборців був почутий", – наголосив Тейлор.

  Слід зазначити, що Деніель Твайнінг, президент Міжнародного республіканського інституту США, додав, що "це були чесні й вільні вибори, результатам яких можна довіряти".

  Міжнародні місії вже підготували рекомендації для другого туру. Зокрема, наголосили на важливості для фіналістів провести теледебати й на тому, щоб полегшити доступ до участі в голосуванні тимчасово переміщеним особам.

  Попередній матеріал
  "У конкурентній боротьбі та в мирній атмосфері": країни G7 схвалили висновки ОБСЄ щодо виборів в Україні
  Наступний матеріал
  Належить до мережі заповідників ЮНЕСКО: на Закарпатті горіла Долина нарцисів
  Loading...

  Посол США Йованович звернулася до українців перед виборами: що саме сказала – відео

  "Ми очікуємо побачити вільні та справедливі вибори в Україні" – заступник Держсекретаря США

  Скільки разів Трамп контактував із РФ під час останніх виборів – NY Times