Посол США в Україні Марі Йованович
Посол США в Україні Марі Йованович U.S. Embassy Kyiv Ukraine

Посол США Йованович звернулася до українців перед виборами: що саме сказала – відео

  Читайте по-русски
  Дипломат у зверненні, зокрема, пояснила, як працює справжня демократія

  Посол США в Україні Марі Йованович закликала українців взяти участь у виборах президента 31 березня і внести свій вклад в українську демократію. Відеозвернення дипломата опубліковано у Facebook Посольства США в Україні.

  "Якщо ви все ще не плануєте голосувати на виборах, я закликаю вас зробити це. Демократія працює лише за умови активної участі громадян. І вибори – це те, як ми визначаємо, хто буде нашими лідерами, і ми говоримо їм, що очікуємо від їх дій", – зазначила Йованович.

  Дипломат нагадала, що була призначена послом в Україну екс-президентом США Бараком Обамою, але після обрання Трампа залишилась послом і реалізує політику нового президента.

  "Це і є одна з ознак справжньої демократії. Після виборів, хоч в разі переобрання нинішнього президента, хоч з приходом нового, громадяни об'єднуються і підтверджують свою підтримку держави і волі виборців", – зазначила вона.

  Крім того, Йованович наголосила: "США підтримують народ України в очікуванні вільних, справедливих і безпечних виборів, які відбудуться в Україні наступного тижня. І ми закликаємо українську владу, громадянське суспільство і всіх громадян внести свій внесок в українську демократію".

  Попередній матеріал
  Штовхає Раду Європи на самознищення: Кулеба розповів, як РФ знову намагається повернутися в ПАРЄ
  Наступний матеріал
  Україна купує газ дешевше, ніж пропонували Бойку і Медведчуку у Кремлі – "Нафтогаз"
  Loading...