"Та послухай ти вже ті плівки"
"Та послухай ти вже ті плівки" Фото з соцмереж

Акція "Та послухай ти вже ті плівки": під Банковою зобразять, як Зеленський "покриває суддів ОАСК"

  • Анонс
Читайте по-русски
Активісти, переодягнені в суддів з масками вовків, обмотають президента плівками

У четвер, 3 вересня, о 12-й годині біля Офісу президента на вул. Банковій, 11 відбудеться акція протесту через ігнорування президентом Володимиром Зеленським скандалу щодо суддів ОАСК.

Під час перформансу під назвою "Та послухай ти вже ті плівки" активісти зобразять, як Зеленський "покриває скандальних суддів Окружного адміністративного суду Києва".

"Активісти, переодягнені в суддів з масками вовків, обмотають Зеленського плівками. Адже президент ігнорує скандал у судовій системі та, зокрема, плівки, оприлюднені НАБУ, на яких судді ОАСК домовляються про "захоплення влади" та фактично обговорюють свій вплив на найвищі судові органи", – анонсують активісти.

Організатори нагадали, що напередодні Вища рада правосуддя відмовилася відсторонити від роботи зазначених суддів ОАСК, яких НАБУ підозрює в посяганні на державну владу, створенні злочинної організації та перешкоджанні роботі Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

Йдеться про голову суду Павла Вовка, його заступника Євгенія Аблова та суддів Володимира Келеберду, Ігоря Качуру, Олексія Огурцова, Ігоря Погрібніченка, Богдана Саніна.

Під час акції відбудеться брифінг, на якому виступлять експерти громадських організацій:

  • Галина Чижик, Центр Протидії Корупції;
  • Роман Маселко, Автомайдан;
  • Степан Берко, Фундація DEJURE.
Попередній матеріал
Рада планує запровадити електронні трудові книжки
Наступний матеріал
Фігуранта справи щодо рекордного хабара випустили під заставу в 42 млн грн
Loading...