Ігор Головань
Ігор Головань eurosolidarity.org

Адвокат про неправосудну ухвалу щодо Порошенка: "Влада відволікає увагу від своїх провалів"

  Читайте по-русски
  Юрист зазначив, що вже вкотре сплеск активності правоохоронців приурочений до закордонної поїздки п'ятого президента

  Чинна влада хоче відволікти увагу суспільства від нездатності захистити країну та громадян. Таким чином у себе на сторінці у Facebook адвокат п'ятого президента України Ігор Головань прокоментував чергове неправосудне рішення проти Петра Порошенка.

  "Щойно мені стало відомо, що нібито Печерський суд виніс таємне "рішення" про примусовий привід Петра Порошенка як свідка на допит у ДБР. Суд не повідомив народного депутата Порошенка про своє засідання, як цього вимагає стаття 482-2 КПК України, порушив територіальну підсудність, тобто ухвала є очевидно неправосудною", – вказав Головань.

  Він наголосив, що зазначене питання взагалі перебуває в юрисдикції не Печерського райсуду Києва, а Шевченківського.

  "Такий поспіх і повне нехтування законом можна пояснити лише політичним тиском з боку Офісу президента, який – принагідно нагадуємо – задокументований на так званих "плівках Труби", – зауважив юрист.

  Він зазначив, що вже вкотре сплеск активності правоохоронців приурочений до закордонної поїздки п'ятого президента, запланованої на 25 лютого.

  "Це є очевидною ознакою прямого негласного і незаконного стеження за Порошенком з боку чинної влади. Це те, що називають "поліцейською державою". Ще один мотив – спроба влади відволікти увагу від нездатності захищати країну і громадян у кризових ситуаціях – на фронті, в економіці та у медицині", – зауважив Головань.

  І резюмував: "Це "рішення" порушує практику Європейського суду з прав людини і буде нами оскаржено, ми також подамо скаргу до Вищої ради правосуддя на притягнення судді до відповідальності".

  Нагадаємо, раніше стало відомо, що адвокат Порошенка подав позов проти Венедіктової за брехню про неприхід на допити.

  Попередній матеріал
  Гаазький трибунал визнав свою юрисдикцію у справі щодо морської агресії РФ проти України
  Наступний матеріал
  Яка музика звучатиме у Національній філармонії України протягом березня
  Loading...