5 канал

Адвокат про допит Януковича: Ключові питання, які обвинувачення намагалося поставити, знімалися

Засідання Святошинського райсуду щодо злочинів на Майдані, в ході якого відбувся допит Януковича, організоване з численними порушеннями – адвокат

Відеоконференцію з колишній президентом Віктором Януковичем під час засідання Святошинського райсуду щодо злочинів на Майдані не можна розглядати як процесуальну дію. Про це в ефірі "5 каналу" заявив адвокат Віталій Титич.

"Це дійство (відеоконференція з Януковичем під час засідання Святошинського райсуду щодо злочинів на Майдані - 5.ua) не можна розглядати як процесуальну дію і вона жодних процесуальних наслідків для процесу як для однієї сторони, так і для іншої, обвинувачення і захисту, нести не може, оскільки організована з численними порушеннями", - сказав він.

Зі слів адвоката, ключові питання в ході перехресного допиту президента-утікача, які сторона обвинувачення намагалася поставити, знімалися.

"Саме проведення також підтвердило і породило нові ризики, і саме проведення викликало певні нові застереження, зокрема в частині того, наскільки суддя-головуючий надав можливість обвинуваченню реалізувати їх право на перехресний допит. Очевидно, ключові питання, які обвинувачення намагалося задавати, і в тому числі запитання для встановлення достовірності показів, вони знімалися. Фактично, як для мене, це виглядає як порушення правил на перехресний допит і принципі якщо таке повториться сьогодні (відеодопит екс-командувача МВС Станіслава Шуляка - 5.ua), сторона обвинувачення має обов'язком заявити клопотання про визнання недопустимими доказів, здобутих такою процесуальною дією, це пряма норма КПК, оскільки порушено порядок процесуального допиту", - зауважив Титич. 

Детальніше дивіться у відео.

Нагадаємо, 28 листопада генеральний прокурор Юрій Луценко у Святошинському райсуді  Києва усно оголосив підозру Януковичу в держзраді.

Попередній матеріал
Порошенко: Польща для нас не просто стратегічний партнер, а великий друг
Наступний матеріал
Екс-командувач МВС визнав, що вів телефонні перемовини з керівником снайперів під час розстрілу Майдану

"Справа буде найперспективнішою": Луценко повідомив, коли судитимуть Януковича

Вироки Януковичу та його оточенню слід очікувати найближчим часом – Турчинов

Політолог: Відеодопит Януковича у Святошинському райсуді – це тільки початок сенсаційних заяв

Януковича використали як елемент "гібридної війни" – експерт

Адвокат: Я не розумію, чому суд задовольнив клопотання допитувати Януковича

5 канал - трансляція наживо