70 членів Ради не мають права називатися народними депутатами – КВУ

Неприпустимо, коли лідер фракції або будь-який рядовий депутат пропускає понад 90% голосувань у парламенті

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" голова Комітету виборців України Олексій Кошель розповів про те, як певні народні обранці "працюють" у сесійній залі.

"Є робота в сесійній залі, з якою можна ознайомитися з екранів телевізора, але не менш важливою є робота в парламентських комітетах, тобто робота над законопроектами. Дуже часто лідери фракцій, фактично, саботують цю роботу", – констатують у Комітеті виборців. 

Крім того, Олексій Кошель заявив про наступне: "Ми постійно проводимо це дослідження – щомісяця, тому що лідер фракції має бути певним взірцем для своїх депутатів. І ми вважаємо неприпустимим, коли лідер фракції або будь-який рядовий депутат пропускає понад 90% голосувань у парламенті. Таким чином, зараз ми маємо всі підстави говорити, що в парламенті є близько 350 народних депутатів і ще 70 політиків. Вони не мають морального права називатися народними депутатами, оскільки, фактично, не працюють у сесійній залі".

Детальніше – дивіться у відео: 

Нагадаємо, за даними КВУ станом на липень 2018 року, співголови Опозиційного блоку Юрій Бойко та Олександр Вілкул взяли участь лише у 10% та 5% голосувань відповідно. Крім того, голова фракції ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко взяла участь тільки у 8% голосувань.

Про найбільших прогульників та "відмінників" Ради більше читайте за посиланням.

Дивіться також фотогалрею за темою: 

День вишиванки в Раді: які вбрання обрали народні депутати та з яким настроєм відзначали

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У Львові розшукують "ангела-охоронця", який врятував 71-річного дідуся
Наступний матеріал
Питання чистої питної води для України: що відповів АМКУ на вимоги "Дніпроазоту"