КВУ назвав найбільших прогульників серед нардепів у липні

Дехто з народних обранців примудрився взяти участь тільки у 5% голосувань за місяць

Комітет виборців України оприлюднив рейтинг нардепів, які майже не голосували в липні і пропустили понад 90% голосувань Ради за місяць. Серед "лідерів" – співголови фракції Опозиційний блок Юрій Бойко та Олександр Вілкул, а також голова фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

"Співголови Опозиційного блоку Юрій Бойко та Олександр Вілкул взяли участь лише у 10% та 5% голосувань відповідно. Обидва політики проігнорували рейтингове голосування щодо розгляду питання про оновлення Центральної виборчої комісії", – йдеться у повідомленні.

Також низький результат голосувань продемонструвала Тимошенко.

"Голова фракції ВО "Батьківщина" взяла участь у 8% голосувань. Серед іншого, Юлія Тимошенко не брала участі в голосуванні щодо оновлення ЦВК", – уточнили в КВУ.

При цьому головний радикал Олег Ляшко та нарфронтівець Максим Бурбак взяли участь у 40% та 54% голосувань відповідно. При цьому, Ляшко проголосував "за" питання щодо оновлення ЦВК, а голова "Народного фронту" утримався.

А от найсумлінніше голосували голови фракцій БПП Артур Герасимов (94%) та "Самопомочі" Олег Березюк (68%). Обидва політики проголосували "за" розгляд питання щодо членів ЦВК.

Окремі лідери фракцій не голосували, хоч і були офіційно зареєстровані на засіданнях Ради. Так, Юрій Бойко був письмово зареєстрований на всіх 12 засіданнях Ради, Олександр Вілкул – 6, Юлія Тимошенко – 11, Максим Бурбак – 12, Олег Березюк – 11, Артур Герасимов –  10.

Нардепи інфографіка

Загалом у липні народні обранці спромоглися ухвалити 14 Постанов Верховної Ради. Серед них Постанова про збереження історико-культурної спадщини на Поштовій площі у м. Києві та Звернення Верховної Ради до інституцій Європейського Союзу щодо поглиблення співробітництва між Україною та ЄС.

Останнього місяця перед канікулами у Раді провели 12 пленарних засідань, під час яких відбулося 326 голосувань.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

День вишиванки в Раді: які вбрання обрали народні депутати та з яким настроєм відзначали

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Відмовлялася їсти: на Сумщині батько вбив свою 4-річну доньку
Наступний матеріал
Денісова звернулася до Президента щодо обміну затриманих у Криму рибалок на моряків "Норда"