Як вибрати цифрове піаніно для дитини

Цифрове піаніно muzline.ua
Фортепіано лишається на сьогодні одним з найпопулярніших інструментів поряд зі скрипкою та гітарою

Заняття музикою - важлива складова гармонійного розвитку особистості дитини. Опанування будь-якого інструмента є дуже важливим і складним процесом, який допомагає дитині формувати музичний слух, хороший смак, координацію рухів, емоційний інтелект.
Рішення навчати її музики - важливе для подальшого життя. І перше, із чим зіштовхуються батьки - це вибір та придбання музичного інструмента. Фортепіано лишається на сьогодні одним з найпопулярніших інструментів поряд зі скрипкою та гітарою. Традиційні акустичні моделі поступово відходять у минуле, поступаючись місцем цифровим піаніно - більш функціональним та компактним. У нашій статті ми розкажемо, як обрати для дитини найкраще цифрове піаніно за демократичною ціною. Із пропозиціями, що існують на ринку, варто ознайомитися на сайті інтернет-магазину Muzline, в асортименті якого представлені найкращі брендові моделі клавішних на будь-який смак.

Цифрові піаніно - що це, і чим вони відрізняються від акустичних

Акустичні інструменти довгий час не мали жодної альтернативи. Аж допоки не з’явилися цифрові технології, які у буквальному сенсі перевернули світ взагалі і світ музики зокрема. Між традиційним і цифровим піаніно чимало відмінностей.

Найпринциповіші - це:

 • спосіб творення звуку;
 • конструкція резонаторів;
 • функціональні можливості;
 • наявність/відсутність додаткових ефектів і таке інше.

Цифрове піаніно
Цифрове піаніноmuzline.ua

В акустичному інструменті звук утворюється від контакту струни та молоточку при натисканні на клавішу. В цифровому у цьому процесі задіяні тон-генератор, процесор, сенсорна система клавіатури, акустична система та інші модулі, налаштовані до складної взаємодії. Завдяки такій складності цифрове піаніно має набагато ширші порівняно з акустичним можливості маніпулювання звуком.

Цифрові піаніно мають багато різноманітних додаткових функцій, серед яких:

 • інтегрований процесор ефектів (ревеб, хорус, ділей);
 • додаткові інструментальні тембри;
 • метроном та ударні;
 • режим навчання (вправи ти уроки);
 • регулятор гучності;
 • можливість під’єднання навушників та мікрофону;
 • запис звуку;
 • розділення клавіатури на секції;
 • налаштування чутливості клавіатури;
 • налаштування динаміки та експресії.

Власне, завдяки такому набору можливостей та опцій, цифрове піаніно можна вважати окремим інструментом, а не просто більш сучасною електронною версією акустичного інструменту. З ним дитина зможе досягти успіху у навчанні та розвинути власну творчу уяву, навчитися імпровізувати, створювати музику.

Цифрове піаніно
Цифрове піаніноmuzline.ua

Ціна та якість - скільки коштує купити цифрове піаніно

На сучасному музичному ринку представлені сотні моделей цифрових піаніно. В широкому асортименті більшості магазинів не важко і загубитися, тому не дивно, що більшість людей обирає інструмент за ціною, це зрозуміла і чітко окреслена категорія. Але не всім відомо, чим дорогі моделі відрізняються від дешевих і чи варто їх взагалі порівняти.

Дорогі цифрові піаніно - це концертні та студійні інструменти, орієнтовані на професійне використання, концертування, запис звуку. Звісно, не заборонено їх використовувати і для домашнього музикування, але це занадто дороге задоволення, не виправдане з практичної точки зору. Для навчання більше підходять бюджетні моделі. Які майже не відрізняються від дорогих за набором опцій та можливостями. Основна відмінність торкається якості звучання, яка залежить від якості комплектуючих. Окрім того, дорогі піаніно можуть мати корпус із суцільного дерева, а бюджетні - з ДВП та пластику. Найнижча планка ціни для сучасних цифрових піаніно - це 400-500 доларів. Все, що коштує дешевше, - а є і такі інструменти, - підходить, скоріше для розваг, а не для навчання.

Попередній матеріал
Симон Петлюра: маловідомі подробиці діяльності Головного отамана УНР
Наступний матеріал
"Чиста політика": експерти прокоментували обурення держав-сусідів законом "Про освіту"
Теги: