Еліс Купер
Еліс Купер redzeppelin.ru

Американський рок-музикант знайшов у себе в коморі полотно Енді Уорхола

Знайдена картина може вартувати декілька мільйнів доларів

Американський рок-музикант Еліс Купер знайшов в коморі полотно "Маленький електричний стілець" знаменитого художника Енді Уорхола. Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на TheGardian.

За даними видання, картина може коштувати декілька мільйонів доларів.

Вона виконана в червоно-чорних тонах. На ній зображено електричний стілець, на якому в 1953 році були страчені Юліус і Етель Розенберги, американські комуністи, звинувачені в передачі СРСР розроблених в США креслень ядерної бомби. Робота увійшла до серії Уорхола "Смерть і катастрофа".

Маленький електричний стілець
Маленький електричний стілецьtheguardian.com/Photograph: Courtesy of Alice Cooper

За словами менеджера співака Шепа Гордона, Купер і Уорхол подружилися в 1972 році в Нью-Йорку. Дівчина рок-музиканта Сінді Ланг запропонувала йому купити у художника роботу за дві з половиною тисячі доларів.

Зазначається, що про придбаний "Маленький електричний стілець" Купер більше не згадував.

"У той час Еліс випускав два альбоми на рік, а решту часу виступав на гастролях. Це був час рок-н-роллу, ніхто з нас ні про що не замислювався. Закінчилося це тим, що Еліса запроторили до психіатричної лікарні через алкоголізм, після чого він переїхав з Нью-Йорка до Лос-Анджелеса", – розповів Гордон.

Про "Маленький електричний стілець" згадали, коли картину із серії "Смерть і катастрофа", виконану в зелено-чорних кольорах, продали за 11,6 мільйона доларів на аукціоні Сhristie's в листопаді 2015 року.

"Мати Еліса розповіла, що роботу поклали в комору. Ми знайшли її там згорнуту в трубку", – сказав Гордон.

Він зазначив, що коли співакові відкрили естімейт "Маленького електричного стільця", "у нього щелепа відвисла". Купер відмовився продавати твір, заявивши, що повісить його у себе вдома.

Як повідомляв 5.UA, найдорожча картина американського художника Енді Уорхола була продана у США. Полотно "Аварія срібного автомобіля" коштувала більш ніж 105 мільйонів доларів.

Попередній матеріал
До Білорусі на "Захід-2017" прибули перші підрозділи ЗС Росії
Наступний матеріал
В Україні виявили новий небезпечний "банківський" вірус BankBot
Loading...
Космос із яєць, гори з вішаків та сирні східці: Японський художник створює особливий мініатюрний світ із побутових речей

Космос із яєць, гори з вішаків та сирні східці: Японський художник створює особливий мініатюрний світ із побутових речей

Кава з картинами відомих художників: у Сеулі бариста перетворює напій на унікальні арт-об'єкти

Кава з картинами відомих художників: у Сеулі бариста перетворює напій на унікальні арт-об'єкти

Помер відомий український графік та художник

Помер відомий український графік та художник