Вдосконалена природа: як LiQberry поєднали корисне і смачне в ягідних пастах

LiQberry 5.ua
Українські вчені винайшли гідротермодинамічну технологію, якій немає аналогів у світі

У сучасному світі проблема поганої екології стає усе більш актуальною. Дуже небезпечний аспект цього питання – шкідлива їжа та її вплив на організм. Імунітет, знесилений забрудненим повітрям, неякісною їжею, боротьбою з вірусами, – як ніколи потребує підтримки, особливо у зимову пору, коли так не вистачає вітамінів.

Саме тому з'явився та набув популярності новий тренд – на пошук якісної органічної продукції. Ліпше вже зараз зайнятися профілактикою та серйозно підійти до вибору натурального та корисного раціону, аніж потім лікувати хронічні захворювання.

Наша держава не пасе задніх серед виробників та постачальників натурального органічного продукту. Яскравий приклад – ягідна паста LiQberry. Чорничні багатства нашої країни, помножені на інноваційні технології українських вчених та технологів, дозволили отримати дійсно унікальний продукт.

Ягоди, за своєю природою, містять величезну кількість вітамінів, антиоксидантів, поліфенолів, флавоноїдів та клітковини – це супер-коктейль, який зробить ефективнішою роботу організму.

При замороженні або консервуванні ягоди втрачають більшу частину своєї користі. При вживанні свіжої чорниці людина засвоює тільки частину її корисних речовин – близько 40%. А найцінніші мікро- та макроелементи містяться саме у кісточці ягоди – яку неможливо подрібнити.

Точніше – раніше було неможливо. Вітчизняний академік Сергій Осипенко винайшов інноваційну гідротермодинамічну технологію (HTD-Technology), якій немає аналогів у світі. Вчені використали ефект кавітації, високого тиску та низькотемпературного гідролізу – і отримали найбільш ефективний метод зберігання продукту.

А головне – це дозволило врешті-решт дістатися цінних компонентів кісточки та шкірки. Тобто, людина нарешті може отримувати і засвоювати максимальну кількість корисних речовин. Це робить ягідні пасти кориснішими за свіжі ягоди.

Чорничну пасту схвалив науковий центр Міністерства охорони здоров'я України в якості дієтичної добавки. Також вона рекомендується різними інститутами, зокрема: Інститутом кардіології ім. академіка М.Д. Стражеска; Інститутом експериментальної патології, онкології і радіобіології Р.Е. Кавецького; Інститутом очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова; Сумським державним університетом МОН України. Продукція рекомендується в якості імунокоректора, поліпшує зір, має позитивний вплив на серцево-судинну систему, є потужним антиоксидантом.

LiQberry
LiQberry5.ua

Виробником гарантується, що на заводі використовується сировина тільки високого рівня якості – ягоди проходять трирівневий контроль на вміст радіонуклідів та солей важких металів. Пасти не містять цукру, консервантів та води.

Пасти Liqberry увійшли до "100 найкращих товарів України-2015", були нагороджені "Золотим символом якості національних товарів та послуг". Це дійсно смачна і корисна профілактика – що підтвердили високі оцінки на національних і міжнародних виставках у Німеччині, Японії, ОАЕ, Іспанії.

Втім – не обов'язково вірити на слово. У себе на сайті компанія-виробник відкрито демонструє цілу низку сертифікатів якості, а також солідний перелік досліджень на тему. Є навіть можливість персональної консультації від фахівця щодо індивідуального графіку прийому паст, щоб забезпечити найбільш ефективний результат від вживання продукції.

Чим не причина урізноманітнити свій звичний раціон – не тільки корисною, а й смачною пастою із відбірних ягід.

Попередній матеріал
Непроста історія українського Тризуба: у СРСР – "злочинний", для Ватикану – священний
Наступний матеріал
Ростислав Кісіль, президент Meest: "Наш бізнес працює з людьми і для людей"
Теги:
Loading...