Невідомі озброєні люди у камуфляжі перекрили залізничний переїзд в Бахмуті ГУ НП в Донецькій області

"Прийде час, коли треба буде збирати каміння": Аброськін розкритикував блокаду залізниці в напрямку ОРДЛО

Невідомі озброєні люди у камуфляжі та "на бусах" перекрили залізничне полотно в Бахмуті

Глава ГУ Національної поліції в Донецькій області В'ячеслав Аброськін вважає, що блокада ОРДЛО дестабілізує ситуацію в області. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Коли поліція Донеччини працює з надривом, всупереч усьому в Мар'їнці, Красногорівці, Авдіївці, Новолуганському, захищаючи і надаючи допомогу жителям нашої багатостраждальної області, окремі політики та "активісти" намагаються дестабілізувати ситуацію, блокуючи залізницю", – зазначив Аброськін.

Він повідомив, що поліцейські Бахмутського району були підняті по тривозі та переведені на посилений режим несення служби через те, що "невідомі озброєні люди у камуфляжі та на бусах" перекрили залізничне полотно в Бахмуті та заблокували тепловоз, де перебувають працівники залізниці – з метою перекриття руху на станцію Микитівка.

"Коли Авдіївка бореться третю добу за виживання, коли наші військові стали на смерть, захищаючи жителів, а вся країна об'єдналася у підтримці, "відчайдушні патріоти" вирішили таким чином "допомогти"… Така поведінка є злочинною і може призвести до того, що мешканці Донеччини залишаться без тепла. Прийде час, коли треба буде збирати каміння!", – зазначив Аброськін.

Нагадаємо, заступник міністра з питань окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука розкритикував блокаду залізниці в АТО.

Попередній матеріал
"Нелюди вистрілили по машині з ПТУР": рятуючи пораненого бійця АТО, загинула дівчина-лікар – волонтер
Наступний матеріал
Ремонтники почали відновлювати пошкоджені ЛЕП в Авдіївці – Жебрівський

"Економічна блокада ОРДЛО": Хто, чому та з яким результатом перекрив залізницю на Луганщині

"Люди не чують голосу розуму": Тука розповів про можливі наслідки блокади "ЛНР/ДНР"

Тука прокоментував ідею щодо блокади Добасу: "Це політична акція, без наслідків"