медична маска ПКП «Восток-Н»

Першу партію повнолицев масок передамо лікарям - Володимир Манукян

  Читайте по-русски
  Розробку та організацію виробництва спеціальних масок для працівників медустанов профінансував бізнесмен Володимир Манукян

  ВКП "Восток-Н" завершив розробку спеціальних масок для працівників медустанов. Процес розробки та організацію виробництва профінансував бізнесмен Володимир Манукян

  Для протидії пандемії коронавірусу в Україні харківські розробники запустили проект по створенню медичних масок надзвичайно захисту.

  "Маска буде повнолицьовою, тобто вона надійно захистить слизову оболонку очей і дихальні шляхи від вірусів", – розповідає Андрій Ковальов, розробник компанії ВКП "Восток-Н". За його словами, маска буде виготовлена ​​з харчового силікону, що виключить ризик виникнення подразнення шкіри обличчя при тривалому використанні.

  Ковальов повідомив, що роботи зі створення повнолицев масок велися в стислі терміни, з огляду на складну ситуацію з пандемією. Він зазначає, що ВКП "Восток-Н" вдалося добитися необхідного результату: забезпечити високу ступінь захисту від інфекції, при цьому поліпшити експлуатаційні якості маски при її тривалому носінні.

  Бізнесмен Володимир Манукян, який підтримав розробку, зазначив в коментарі ЗМІ, що для нього цей проект швидше меценатський.

  Першу партію масок в кількості приблизно 1,5 тис. буде безкоштовно передано до медустанов у регіони, які найбільше постраждали від пандемії коронавірусу.

  Раніше він закликав бізнесменів підтримати - фінансово та організаційно наших розробників у сфері медицини.

  Попередній матеріал
  ЛІто вже зачекалося: ВДНГ починає роботу після карантину
  Наступний матеріал
  Астрономи виявили в центрі галактики планету, схожу на Землю
  Теги:
  Loading...