OZON

Основні особливості та області застосування захисних окулярів

  Стан очей безпосередньо визначає якість нашого життя, але це вкрай вразливий орган, який легко травмувати.

  Згідно з медичними дослідженнями більшість випадків пошкодження очей відбувається на виробництві, і більше половини з них - через недотримання правил техніки безпеки. Чимало травм органів зору трапляється при заняттях спортом і при різних видах діяльності в домашніх умовах.

  До основних пошкоджень очей відносяться:

  • Виробничі травми. Державні санітарні правила для ряду професій свідчать: для запобігання зору необхідно носити захисні окуляри. Роботодавці зобов'язані дотримуватися правил, які використовуються в промисловості для того, щоб працівники були належним чином захищені. Перед початком виробничого процесу весь персонал повинен пройти відповідний інструктаж і ознайомитися з правилами техніки безпеки. Контроль за цим здійснює фахівець з охорони праці.
  • Попадання розчинів і хімічних речовин. У побутових або робочих умовах відбуваються випадки потрапляння в очі різних агресивних хімічних або шкідливих речовин.
  • Спортивні травми. Серед видів спорту, в яких можна отримати пошкодження очей, виділяються бейсбол і регбі. Імовірність отримання травми дуже велика. Експерти в галузі охорони здоров'я рекомендують в таких видах спорту, як пейнтбол, теніс, бадмінтон, гандбол, лакросс, хокей, футбол, баскетбол і деякі інші, застосовувати захисні окуляри для запобігання травм.
  • Травми від феєрверків і петард. Травми від феєрверків і петард відбуваються досить часто, найбільша кількість подібних травм збігається з часом загальнонародних свят, таких як Новий рік і Різдво.

  Застосування захисних окулярів

  Функції захисних окулярів полягають в забезпеченні захисту від наступних небезпечних факторів: механічних впливів, впливу агресивних хімічних засобів, оптичного випромінювання, частинок розплавленого металу і гарячих твердих частинок, крапель і бризок рідин, грубодисперсних аерозолів (пилу), газів і дрібнодисперсних аерозолів, теплового випромінювання або від будь-якої їх комбінації.

  Світлофільтри захисних окулярів

  Світлофільтри захисних окулярів підбирають в залежності від інтенсивності і довжини хвилі електромагнітного випромінювання, від якого необхідно захиститися. При роботі поряд з плавильними печами використовують світлофільтри з маркуванням "П", а поблизу доменних, скловарних і термічних печей застосовують світлофільтри з маркуванням "Д". При проведенні електрозварювальних робіт застосовують світлофільтри з маркуванням "С", а газозварювальних - з маркуванням "Г". Допоміжні робітники під час проведення зварювальних робіт повинні використовувати світлофільтри з маркуванням "В". В кінці роботи захисні окуляри рекомендується вимити в мильному розчині і в сухому стані укласти в спеціальний футляр.

  Ознайомитися з технічними характеристиками і цінами на захисні окуляри можна в інтернет-магазині компанії OZON. Кваліфіковані спеціалісти допоможуть підібрати підходящу модель і порадять правильний режим експлуатації.

  Попередній матеріал
  Світова безпека та гонка озброєнь: Росія сприймається світом як стратегічний опонент – експерт
  Наступний матеріал
  У Києві відбудеться Український енергетичний форум-2018
  Теги:

  Надходження до Держбюджету від експорту металобрухту виросли втричі – голова комітету ВР

  Бездоганна якість та неповторний стиль: український виробник в’язаного трикотажу презентує весняну колекцію

  "...Те, що відібране часом": новий випуск "Маршруту №1" пропонує свіжий погляд на... ретро

  SHIMA SEIKI – твій шлях до успіху

  П'ять передових інструментів відеомаркетингу в 2018 році

  "НоваБудова" вже вдруге прийняла участь у щорічному молитовному сніданку в США