Маршрут №1
Маршрут №1 5.ua

"...Те, що відібране часом": новий випуск "Маршруту №1" пропонує свіжий погляд на... ретро

  Як це – мешкати в будинку, де жив Іван Франко? Які сенси містить у собі образ пісочного годинника? Яке ретро нині в моді? Відповіді на ці та інші питання – у глянці "Маршрут №1. Ретро!"

  "Ретро – це не анахронізм. Ретро – це те, що настільки високо, що може не звертати уваги на плинність. Це надзвичайно важливі, насичені людськими звершеннями, подвигами, стандарти… У цьому є цінність – поєднувати динамічні зміни зі стабільністю поглядів. Це взагалі політична платформа, я б сказала. Україні потрібні сучасні, модерні консерватори", – переконує у своїй традиційній колонці головний редактор Лариса Івшина. Перший цьогорічний глянець ми назвали "Ретро!" і саме так, життєствердно та з особливою "оптикою", підійшли до теми.

  Які і завдяки чому образи, атрибути, традиції минулого продовжують надихати нас у сучасності? Команда "Маршруту №1" поспілкувалася про це з Анною Шерман, головним редактором журналу "Антиквар". Також ми підготували не тільки коментарі експертів, а й "екскурсію" найцікавішими ретрофестивалями з усього світу, а на додачу – й знелюдненими і водночас надто привабливими для туристів місцями, де час "застиг". "Маршрут №1" навіть "утворив" власне утопічне місто – де "уламки" палацової архітектури отримали друге життя зовсім в інших ролях. Крім того, розповідаємо, чому віденські бали – це не тільки про красу і танці, а ще – пропонуємо підбірку фільмів про "недалеке" ретро – кохання, свободу та пригоди у ХХ столітті.

  Як це – мешкати в будинку, де жив Іван Франко? Які сенси містить у собі образ пісочного годинника? Яке ретро нині в моді? Щоб дізнатися відповіді на ці та інші цікаві питання, замовляйте "Маршрут №1. Ретро!" у магазині на сайті "Дня" чи за телефоном відділу реалізації: (044) 303 96 23. Або ж дочекайтеся наступної п'ятниці, щоб придбати його в кіоску преси!

  Підготувала Ольга Харченко, "День"

  Попередній матеріал
  У Києві 18-20 лютого вшановуватимуть пам’ять Героїв Небесної сотні: які заходи та урочистості заплановані
  Наступний матеріал
  Клімкін повідомив, що зустріч "нормандської четвірки" у Мюнхені відбудеться без французького міністра
  Теги:
  Loading...