"Мій перший кілометр" - у Києві пройшов забіг для марафонців-початківців

На другий столичний забіг "Мій перший кілометр", який відбувся 8 жовтня, вийшло 189 учасників. Спортсменів-початківців підтримала легенда української легкої атлетики Олена Говорова.

Соціальна ініціатива Herbalife - міні-забіг для марафонців-початківців (пробіл) "Мій перший кілометр" - знову повернулась до Києва, на цей раз в рамках Wizz Air Kyiv City Marathon 2017, який пройшов в столиці 8 жовтня. Проект стартував в квітні в Києві, після чого естафету підхопили Дніпро і Одеса. Примітно, що від міста до міста кількість учасників забігу на коротку дистанцію збільшується. Так, навесні в Києві на дистанцію "Мій перший кілометр" вийшло 150 новачків-марафонців, зараз же, під час осіннього марафону, в столиці кількість учасників склала 189 чоловік. І це незважаючи на відносно низьку температуру повітря. Організатори міні-забігу відзначають великий потенціал і бажання бігати серед українців, незважаючи на вік, рівень фізичної підготовки і навіть погоду. В цілому, в марафоні в забігах на різні дистанції, включаючи "Мій 1-й кілометр", вийшло близько 300 представників команди Herbalife.

Wizz Air Kyiv City Marathon 2017

"Це можливість спробувати свої сили, подолати себе і свої страхи, приєднатися до однодумців, відчути командну атмосферу спортивної події. Для багатьох біг згодом стає не просто захопленням, а здоровою звичкою", - розповідають про свої спостереження в компанії Herbalife.

До марафону і навіть до забігів на короткі дистанції важливо правильно підготуватися. Тому традиційно для учасників забігу "Мій перший кілометр" розминку провела бронзовий призер Олімпійських ігор і фітнес-експерт Herbalife Олена Говорова. Вона розповіла про найважливіші правила для пробіжок в прохолодну погоду: "Перед початком пробіжки необхідно як слід розігріти м'язи. Найголовніше - оцінюйте власні можливості та фізичну підготовку. Не намагайтеся фінішувати в групі лідерів, якщо для вас це фізично складно. Біжіть у своє задоволення. Особливу увагу приділіть своєму екіпіруванню. Перше і обов'язкове правило для гарного і якісного бігу - це взуття. Кросівки повинні бути біговими і, з урахуванням погодних умов, мати водонепроникний покрив. Підбираючи спортивну форму, необхідно враховувати принцип багатошаровості. Щоб не сковувати рухи і забезпечувати ефективний теплообмін, рекомендується використовувати мінімум два шари одягу. Також важливо подбати про термозахист голови та рук. І, звичайно ж, стежте за прогнозом погоди - якщо синоптики обіцяють дощ, у вашій куртці повинен бути капюшон".

Wizz Air Kyiv City Marathon 2017

Компанія Herbalife також подбала, щоб всі учасники змагань під час забігу могли зігрітися теплим чаєм. Крім цього, в рамках партнерства з Wizz Air Kyiv City Marathon 2017 Компанія надала бігунам можливість підкріпити свої сили спеціальним гіпотонічним напоєм "Гідратація", а на фініші учасників пробігу чекав приємний бонус у вигляді протеїнового батончика Herbalife.

Компанія Herbalife - світовий лідер в області продуктів збалансованого харчування - виступає партнером багатьох спортивних подій і активно залучена в популяризацію здорового способу життя.

Wizz Air Kyiv City Marathon 2017

В цьому році міні-забіги для марафонців-початківців "Мій перший кілометр" пройдуть також у Львові та Запоріжжі. До команди новачків можуть приєднатися всі бажаючі.

Попередній матеріал
"Тактика дикобраза" та фантомні болі Угорщини: політичний експерт прокоментував закиди сусіда щодо української освітньої реформи
Наступний матеріал
Резолюцію в ПАРЄ не слід сприймати як "чорну мітку" для України – політичний експерт
Теги: