Модернізація
Модернізація UAprom

"Метінвест" завершив модернізацію листопрокатного цеху "1770" на Маріупольському металургійному комбінаті

Читайте по-русски
Загальні інвестиції "Метінвесту" в проєкт склали близько $110 млн.

"Метінвест" модернізував листопрокатний цех "1700" на Маріупольському металургійному комбінаті ім. Ілліча. Про це повідомляє uaprom.info.

Зазначається, що 5 листопада гендиректор групи Юрій Риженков запустив виробництво на оновленому агрегаті. Загальні інвестиції "Метінвесту" в проєкт склали близько $110 млн.

Здійснена реконструкція дозволяє розширити характеристики і поліпшити якість вироблених на заводі гарячокатаних рулонів. Зокрема, товщина готового листа становитиме від 1,2 до 8 мм, а вага рулону – до 25 тис. т. Крім того, після модернізації ЛПЦ планова потужність виробництва зросла до 2,5 млн т. гк рулонів на рік.

Модернізація
МодернізаціяUAprom

Масштабна реконструкція ЛПЦ "1700" стартувала в 2017 році і 2018-го були завершені роботи з введення в експлуатацію нагрівальної печі №1 і установка великовантажної пневматичної моталки. Завдяки цьому меткомбінат зміг випускати гарячокатані рулони масою до 16,5 т, гарячокатані травлені рулони без зварного шва масою до 15 т, а також холоднокатані рулони без зварного шва масою 14–14,5 т.

Модернізація
МодернізаціяUAprom

Далі було встановлено нове обладнання – проміжний пристрій для перемотування, рольганги, гідрозбиви, станини клітей, головні двигуни і редуктори.

Модернізація
МодернізаціяUAprom

"Це додатковий 1 млн т. гарячокатаного рулону. Те, що колись нам доводилося продавати в напівфабрикатах, у слябі, сьогодні це буде вже готовий продукт, це буде гарячокатаний рулон. Ми також очікуємо, що за якісними характеристиками ми вийдемо на рівень кращих світових стандартів і ми зможемо відкривати для себе нові ринки і краще задовольняти потреби діючих клієнтів. У сукупності це повинно дати дуже серйозне поліпшення економіки комбінату ім. Ілліча", – зазначив Ю. Риженков.

Попередній матеріал
В Україні 288 прокурорів не пройшли переатестацію ГПУ
Наступний матеріал
Гендиректор розповів про інвестпріоритети "Метінвесту"
Теги: