Метінвест

Гендиректор розповів про інвестпріоритети "Метінвесту"

  Читайте по-русски
  Група також планує завершити будівництво циклічно-потокової технології і почати проектування флотації на Північному ГЗК

  "Метінвест" планує закінчити комплексну модернізацію виробництва на Маріупольському металургійному комбінаті ім. Ілліча. Як зазначив генеральний директор групи Юрій Риженков, на ММКИ готується реконструкція стану холодної прокатки і оцинкування.

  "У нас достатньо серйозна подальша програма розвитку комбінату. Наступним етапом у нас стан холодної прокатки разом з травильним відділенням і оцинкування, яку ми теж плануємо довести до кращих світових стандартів", – зазначив Риженков.

  За його словами, група також планує завершити модернізацію доменної печі №6 на "Азовсталі": "Вона вже увійшла в період реконструкції, вона буде тривати в найближчі кілька років".

  На етапі проектування знаходиться проєкт з будівництва кисневого цеху на комбінаті "Запоріжсталь", зазначив гендиректор "Метінвесту".

  Група також планує завершити будівництво циклічно-потокової технології і почати проектування флотації на Північному ГЗК. Планується розпочати роботи з будівництва циклічно-потокової технології і на Інгулецькому ГЗК.

  Попередній матеріал
  "Метінвест" завершив модернізацію листопрокатного цеху "1770" на Маріупольському металургійному комбінаті
  Наступний матеріал
  Столицю України скувало заторами
  Теги: