Подол
Подол Shutterstock

Кличко зі своїми заступниками розписалися у легалізації забудови історичного центру Києва – Лупова

  Читайте по-русски
  За словами експертки, місцеві жителі вважають, що будівництво може призвести до руйнування їхніх будинків

  Редакція може не поділяти позицію експерта. Відповідальність за інформацію, викладену нижче, несе Тетяна Лупова.

  Політологиня і фахівець з політичного антикризового PR Тетяна Лупова прокоментувала у своєму блозі на "Цензор.НЕТ" рішення земельно-містобудівної комісії Київради підтримати поновлення договору оренди ділянки по вул. Верхній Вал, 44, що був укладений між міською радою і ТОВ "Явір-95" ще в 2006 році.

  "За заступництва міського голови Кличка його профільний заступник Оленич разом з ексдепутатом Київради вирішили побудувати офісно-торговий центр просто на території заповідника "Стародавній Київ", – пише Лупова.

  Вона додає: "Тобто Кличко зі своїми заступниками буквально розписалися у легалізації забудови історичного центру Києва. І це попри те, що проти цієї нахабної забудови виступають жителі старого Подолу, які справедливо побоюються за свої будинки".

  За її словами, місцеві жителі вважають, що будівництво може призвести до руйнування їхніх будинків та проблем із стоянками, яких і так "катастрофічно не вистачає ані в центрі, ні на Верхньому Валу".

  "Але головне – це територія заповідника "Стародавній Київ", де в принципі неможлива нова забудова. Можна лише реконструювати існуючі споруди", – вказує експертка.

  Вона впевнена, що споруда чергового ТЦ може спричинити негативні наслідки, а також що місто "в черговий раз втратить частку свого "Я".

  "Однак Кличко та Оленич протести жителів Подолу проти цієї забудови ігнорують, вчергове демонструючи своє нехлюйське ставлення до абсолютно резонних скарг киян", – пише Лупова.

  Попередній матеріал
  Що робити українцям, які досі не мають сімейного лікаря, і чи можна зараз укласти декларацію
  Наступний матеріал
  "Висаджують з автобусів": окупанти не випускають з ОРДО дітей, які їдуть в Україну – Денісова
  Теги:
  Loading...