Гарний відпочинок в селищі Поляниця в будь-яку пору року

Поляниця 5.ua
Поляниця знаходиться на висоті дев’ятсот десять метрів над рівнем моря. В селищі можна побачити цікаву культову споруду церкву Введення в Храм Пресвятої Діви Марії, а також "перевернутий будиночок"

Поляниця розташована поблизу відомого гірськолижного курорту "Буковель", на відстані чотирьох кілометрів від нього. Село простяглося вздовж траси, по якій прямують в напрямку Буковеля. Населений пункт розкинувся серед вершин українських Карпат, у підніжжя гір Синяк і Хом'як, Довга і Буковель.

Поляниця знаходиться на висоті дев’ятсот десять метрів над рівнем моря. В селищі можна побачити цікаву культову споруду   церкву Введення в Храм Пресвятої Діви Марії, а також "перевернутий будиночок".

Поляниця
Поляниця5.ua

Відпочинок в Поляниці

Місцевість напрочуд живописна, характеризується густими лісами і чистим, гірським повітрям. Поляниця особливо популярна взимку, з настанням гірськолижного сезону. Сюди з’їжджаються, з усіх куточків України і ближнього зарубіжжя, любителі покататися на лижах, сноубордах і санях.

Чому краще обрати для проживання Поляницю?

Готелі Поляниці приваблюють своїми недорогими розцінками. Більшість туристів, щоб зекономити на проживанні, обирають саме цей населений пункт. До лижних трас Буковеля вони добираються на власному авто або замовляють у хазяїв готелів трансфер.

Влітку гостям пропонують:

  • вирушити на екскурсію;
  • організувати похід у гори;
  • позбирати чорницю, малину, суницю й гриби;
  • поїздити верхи на конях;
  • вирушити в захоплюючі прогулянки на квадроциклах і гірських велосипедах.

Деякі із відпочиваючих обирають екстремальний вид спорту – рафтінг га гірських річках.

Кращі пропозиції проживання

Селище сьогодні розвивається швидкими темпами. Котеджі Поляниці забезпечують гарні умови проживання і радують високим рівнем сервісу. В Поляниці готелі пропонують відвідування сауни, прокат гірськолижного спорядження. В більшості з них – є спеціально відведенні місця для зберігання лиж.

Особливою популярністю серед туристів користуються котеджі Поляниці – "Буковель", White house, "Гуцулка", "Аура Карпат", опис яких можна знайти на інтернет ресурсі hotels24.ua. Авідмінними умовами проживання в Поляниці можуть похвалитися готель "Ведмежий Двір", "Магія Карпат", Villa Milena і "Стара Правда"

Попередній матеріал
Українське пиво зі смаком карамелі або вина
Наступний матеріал
Що потрібно знати про круїзні тури All Inclusive взимку
Теги:
Loading...