eleconomista.com.mx

YouTube створить лічильник, що показуватиме, скільки людей дивиться відео одночасно з вами

Нова функція поки що перебуває в тестовому режимі та доступна обмеженій кількості користувачів Android

Найближчими тижнями на YouTube кожен зможе бачити поточну популярність відео. Про це повідомляє "Укрінформ" із посиланням на TechToday.

Зазначено, що сервіс працює над лічильником, який показуватиме, скільки людей дивляться ролик у той самий момент, що і ви. Нова функція поки що перебуває в тестовому режимі та доступна обмеженій кількості користувачів Android.

Ті, хто потрапив у програму тестування, тепер бачать під заголовком відео лічильник поточних переглядів. Це має приблизно такий самий вигляд, як звичний лічильник переглядів для прямого ефіру, але працює для вже завантажених файлів.

За словами розробників, нова можливість також буде корисною творцям контенту, оскільки вони краще орієнтуватимуться в популярності своїх матеріалів і бачитимуть, коли відео почне розповсюджуватися в Інтернеті.

Відомо, що нещодавно в мобільному додатку YouTube для iOS та Android також з’явився вбудований месенджер, який дає змогу легко обмінюватися відеороликами з друзями. Користувачі можуть відповідати на запропоновані відео, а також додавати відео від себе, натиснувши на значок плівки. Функція кнопки "Поділитися" в YouTube дає змогу вибрати одержувачів у списку контактів. Також можна отримати пряме посилання на відео і додати нових друзів до обговорення.

Як повідомляв 5.UA, Facebook планує значно збільшити кількість співробітників у Німеччині, які займаються видаленням образливих постів і коментарів, що суперечать закону, а також фейкової інформації.

Apple випускають оновлений iPhone 7 в червоному алюмінієвому корпусі – фото

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Мер американського Сіетла закликав демонтувати пам'ятник Леніну
Наступний матеріал
Яблучний Спас 2017: традиції та повір'я свята
Loading...

У Mail.ru підрахували збитки від заборони роботи в Україні

У Китаї офіційно відкрили перший інтернет-суд

Україна першою в світі відкрила дані про власників усіх компаній

"Приват24" відкриють для клієнтів інших банків: стало відомо коли

Онлайн-тестування з ПДР: "іспит" склали вже понад 10 тисяч раз

Bitcoin забирається все вище: зафіксовано новий рекорд вартості