Коронавірус
Коронавірус Shutterstock

Вчені з'ясували, скільки часу зберігається імунітет до коронавірусу

  Читайте по-русски
  Вчені наголосили, що люди, які раніше заразилися коронавірусом, так само повинні дотримуватися правил соціального дистанціювання

  Згідно з результатами нового дослідження, проведеного Громадською охороною здоров’я Англії, люди, інфіковані коронавірусом, можуть мати імунітет до вірусу протягом приблизно п’яти місяців.

  У дослідженні вивчався вплив інфекції на більш ніж 20 тисяч медичних працівників-добровольців з усієї Великобританії. Попередньо серед 6614 людей, що раніше перехворіли на коронавірус, було виявлено 44 потенційно повторно інфікованих.

  В дослідженні, яке ще не пройшло рецензування, зроблено висновок, що перенесена інфекція знижує ймовірність повторного зараження вірусом на 83% протягом щонайменше п’яти місяців.

  "Приблизно в 6 тисяч медичних працівників були докази наявності інфекції SARS-CoV-2 … і близько в 14 тисяч медичних працівників не було доказів попередньої інфекції SARS-CoV-2", – сказав Том Вінгфілд, старший клінічний викладач Ліверпульської школи тропічної медицини.

  "Результати показують, що частота повторного зараження в позитивній когорті була на 83% нижчою, ніж у негативній когорті протягом періоду подальшого спостереження", – наголосили вчені.

  Але дослідники попередили, що захист був неповним і незрозуміло, як довго зберігається імунітет. Також імовірно, що ті, у кого є певний імунітет проти вірусу, все ще можуть передавати його іншим.

  Вчені наголосили, що люди, які раніше заразилися коронавірусом, так само повинні дотримуватися правил соціального дистанціювання, щоб уникнути передавання хвороби.

  Як повідомляв 5.UA, у ВООЗ заявили, що британський штам коронавірусу виявили вже у 50 країнах світу.

  Попередній матеріал
  Омбудсмен пояснив, як і кому скаржитися за відмову обслуговувати українською мовою
  Наступний матеріал
  Telegram почав блокувати канали американських екстремістів
  Loading...

  МОЗ: в Україні ще не виявлено британський штам COVID-19

  Купувати вакцину від коронавірусу для України можуть доручити іноземному посереднику

  COVID-19 у світі: в Іспанії – найвища з початку пандемії кількість хворих, у Кенії виявили 16 нових штамів коронавірусу

  У ВООЗ дали невтішний прогноз щодо COVID-19 на 2021 рік

  Китай повідомив про першу за 8 місяців смерть від коронавірусу

  Експерти ВООЗ прибули в китайський Вухань для розслідування походження коронавірусу