В Україні стартувала Всеукраїнська олімпіада креативності
В Україні стартувала Всеукраїнська олімпіада креативності 5 канал

В Україні вперше стартувала Всеукраїнська олімпіада креативності: скільки триватиме та що виграють переможці

Читайте по-русски
Переможці отримають право представляти країну на фіналі Всесвітньої олімпіади, що відбудеться наприкінці травня в США

В Україні вперше стартувала Всеукраїнська олімпіада креативності, в якій будуть змагатися 30 команд школярів з різних областей держави. Про таке повідомляє "5 канал".

Учасники намагатимуться вразити членів журі своїми нестандартними ідеями: учні мають, зокрема, презентувати макети сучасних літаків та влаштувати оригінальну виставу.

На урочисту церемонію відкриття до української столиці приїхав навіть лауреат Нобелівської премії з фізики Кадзіта Такаакі.

Японський гість залишився задоволений українською молоддю, і сказав, що за ними майбутнє: "Я думаю, це дуже важливо, що ці молоді люди сьогодні на такій події. Адже наше майбутнє залежить від цих людей. І певна річ, якщо молоді люди є зацікавлені в дослідженні вони можуть зробити свій внесок в наше майбутнє. І це буде дуже важлива подія".

Триватиме олімпіада три дні. Працюватимуть діти у командах. У кожній до семи школярів та ще двоє тренерів. Переможці отримають право представляти країну на фіналі Всесвітньої олімпіади, що відбудеться наприкінці травня в американському Канзас-Сіті.

Світлана Лихота, заступник директора МАН з методичної роботи, сказала: "Вони розробляють ідеї. Самі їх втілюють, самі розраховують проект. Самі вкладають в бюджет, до речі, він дуже обмежений. Це 150 доларів, і все що вони мають придумати і все мають вкластися в цей бюджет". 

Попередній матеріал
"Економіку вони обговорюють, поки наші хлопці гинуть на фронті" – Порошенко гостро прокоментував візит Медведчука і Бойка до Москви
Наступний матеріал
"Інформаційний день" на "5 каналі": інтерв'ю з народними депутатами та Мирославом Гаєм – відео
Loading...