Clubhouse
Clubhouse Shutterstock

В інтернеті опублікували дані 1,3 млн акаунтів Clubhouse – у соцмережі заперечують злив

  Читайте по-русски
  Гендиректор компанії заявив, що всі опубліковані дані – і так були загальнодоступними

  Дані близько 1,3 млн користувачів Clubhouse злили в мережу. Про це повідомляє видання Cybernews.

  Хакери виклали у відкритий доступ імена та прізвища людей, посилання на їхні світлини, номери телефонів, а також інформацію про профілі користувачів в інших соцмережах – таких як Instagram і Twitter. Зловмисники також оприлюднили дані про реєстрацію, підписки та запрошення до Сlubhouse.

  Кіберфахівці застерігають: хакери можуть використовувати дані для вивідування важливої особистої інформації та зламу банківських рахунків. Видання рекомендує всім користувачам Clubhouse перевірити витік персональних даних. У разі підтвердження зливу – змінити пароль облікових записів у інтернеті та встановити кількаступеневий рівень захисту профілів.

  У свою чергу, в адміністрації соцмережі заявили, що не стикалися з атакою на свої системи, а вищезгадані дані є загальнодоступними і до них можна отримати доступ через API.

  Генеральний директор Clubhouse Пол Девіс у коментарі The Verge заявив: "Ні, ця новина (про злив даних, – ред.) вводить в оману та є фальшивою. Це лише клікбейтний заголовок. Нас не зламували. Усі згадані дані були інформацією профілів, що загальнодоступна в нашому додатку. Тож відповідь на запитання про злам – остаточне "ні".

  Втім, така відповідь керівництва викликає нові питання щодо позиції компанії до збереження конфіденційності даних користувачів.

  Довідка. Clubhouse – соціальна мережа, в якій спілкування відбувається лише через аудіозв'язок і виняково в режимі реального часу. Застосунок можна встановити лише на Iphone. Потрапити до платформи можна тільки за спеціальним запрошенням, яке надсилають інші учасники. Після реєстрації користувачі можуть створювати різні "кімнати" й спілкуватися на всілякі теми. Соцмережу створили ще торік, утім особливо популярною вона стала кілька місяців тому – натепер у ній близько 10 млн користувачів. Серед них – і світові знаменитості.

  Попередній матеріал
  Серйозне похолодання та мокрий сніг: синоптик назвала регіони України, які накриє негода
  Наступний матеріал
  Ворожа куля обірвала життя: стало відоме ім'я армійця, вбитого на Донбасі
  Loading...