techradar.com

В Apple просять вибачення за уповільнення роботи iPhone

  Для "відновлення довіри" своїх клієнтів Apple пообіцяла знизити вартість заміни батареї на $50

  Компанія Apple публічно вибачилася перед своїми споживачами за те, що уповільнювала роботу застарілих моделей iPhone. Компанія опублікувала відкритий лист, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "Ми знаємо, що деякі з вас відчувають, ніби Apple підвела вас. Ми приносимо вибачення", – йдеться в листі. У ньому компанія пояснює, якою є робота батарей у смартфонах і чому Apple пішла на оголошені раніше зміни в роботі застарілих моделей iPhone.

  Як пояснили в компанії, це було зроблено для того, щоб компенсувати знос батареї. Таким чином, пояснили в Apple, уповільнення роботи старих iPhone спрямоване на те, щоб подовжити їх службу в інтересах власників. Компанія для реалізації цих планів включила відповідний програмний код в оновлення операційної системи iOs.

  "По-перше, ми ніколи не робили і ніколи не будемо робити так, щоб навмисно скорочувати термін служби будь-якого продукту Apple або погіршувати призначений для користувача інтерфейс заради того, щоб клієнти купували нові моделі. Наша мета завжди полягала в тому, щоб створювати продукти, які подобаються нашим споживачам, і створення iPhone, які працювали б так довго, наскільки це можливо, є важливою частиною цієї мети", – пояснює Apple.

  Для "відновлення довіри" своїх клієнтів Apple пообіцяла здійснити низку кроків. Серед них – зниження вартості заміни батареї на $50, а також нова версія iOS, в якій передбачені нові можливості для того, щоб стежити за станом батареї свого смартфона.

  "В Apple довіра наших клієнтів означає для нас усе. Ми ніколи не перестанемо працювати над тим, щоб заробляти і утримувати її. Ми можемо робити роботу, яку любимо, тільки завдяки вашій довірі і вашій підтримці. Ми ніколи не забуваємо про це і вважаємо це само собою зрозумілим", – йдеться наприкінці листа.

  Як повідомляв 5.UA, компанія Apple підтвердила чутки про зниження швидкості роботи iOS-пристроїв у міру зносу акумулятора.

  Попередній матеріал
  Місія ОБСЄ відзвітувала, де терористи сховали "Гради"
  Наступний матеріал
  У 2018 варто чекати суттєвого підвищення цін на електрику
  Loading...

  Apple зізналася, що спеціально уповільнює старі iPhone

  Google знищить мільйони додатків для Android-смартфонів

  Знайдено "дірку" в системі безпеки MacOS: як виправити помилку

  Топ-10 найцікавіших наукових та ІТ-подій за 2017 рік: 35-тонне морське створіння і альтернатива плеєру VK

  Google розробила просунутий синтезатор мови нового покоління

  5 канал - трансляція наживо