Curіosity виявив на Марсі органічні молекули в пробі грунту і викиди метану spacenews.com

У NASA показали модель нового марсоходу, що дозволить отримати перші звуки з Червоної планети

ВІн стане наступником марсоходу Curiosity і полетить на планету вже влітку 2020 року

NASA розробляє новий марсохід, який планується відправити на Червону планету вже 2020 року. Він має стати наступником марсохода Curiosity. Про це йдеться на сайті космічної агенції.

Наразі розробники переходять від проектування до стадії складання засобу. Після того як NASA затвердить дизайн нового марсохода, агентство приступить до складання й випробування.

За словами Джорджа Таху, залученого до процесу створення нового марсохода, це відбудеться на початку наступного року. Крім того, на літо 2020 року заплановане відправлення машини на Марс. Очікується, що машина прибуде на місце у лютому 2021 року.

Як стало відомо, новий марсохід буде багато в чому схожий на свого попередника, однак перелік його можливостей і завдань буде розширено. Так, йому належить шукати ознаки мікробного життя, яке могло існувати на Марсі. Марсохід також буде збирати і зберігати зразки ґрунту і каменів. У NASA розраховують, що з часом ці зразки можна буде повернути на Землю для детального аналізу.

NASA

Крім того, марсохід отримає низку нових інструментів, призначених для вивчення планети. У його розпорядженні будуть більш досконалі, ніж у Curiosity камери, а також мікрофон, завдяки якому можна буде почути, як звучить Марс.

"Це буде прекрасна можливість для громадськості вперше почути звуки Марса, а крім того наші інженери отримають цінну інформацію", – зазначає виконавчий менеджер проекту зі створення марсохода Метт Уоллес.

Планується також, що новий марсохід допоможе випробувати експериментальну технологію МОХІЕ. З її допомогою він зможе використовувати вуглекислий газ, що міститься в атмосфері Марса, для виробництва кисню.

Як повідомляв 5.ua, SpaceX успішно посадила Falcon 9 на космодром. Ракета готова до повторного запуску. Компанія також успішно вивела на орбіту вантажівку Dragon, яка доставить вантаж на МКС.

Попередній матеріал
Парубій: Корупція, що процвітала у затишних генеральських кабінетах, немов сніг тане під контролем громадськості
Наступний матеріал
Прокуратура: На Луганщині відкрили 14 проваджень щодо злочинів на довиборах у ВР
Теги:
Loading...
SpaceX успішно посадила Falcon 9 на космодром

SpaceX успішно посадила Falcon 9 на космодром

Китайці призначили дату проведення першого у світі експерименту з квантової телепортації з космосу

Китайці призначили дату проведення першого у світі експерименту з квантової телепортації з космосу

Астронавт NASA опублікував фото полярного сяйва з космосу

Астронавт NASA опублікував фото полярного сяйва з космосу

З космодрому Куру запустили Sentinel-1B

З космодрому Куру запустили Sentinel-1B