rbc.ua

Прокуратура: На Луганщині відкрили 14 проваджень щодо злочинів на довиборах у ВР

  За час проведення виборів зареєстровано понад 100 заяв та повідомлень від громадян

  Правоохоронні органи Луганської області розпочали 14 кримінальних проваджень щодо злочинів, пов’язаних з проведенням проміжних виборів народних депутатів України на одномандатному виборчому окрузі №114. Про це інформує прес-служба обласної прокуратури.

  "Станом на 19:00 17.07.2016 розпочато 14 кримінальних проваджень про злочини, пов’язані з проведенням проміжних виборів народних депутатів України на одномандатному виборчому окрузі №114.
  Безпосередньо щодо кримінальних правопорушень проти виборчих прав громадян розпочато 8 кримінальних проваджень. З них 4 за статтею 157 КК України (перешкоджання здійсненню виборчого права, роботі членів виборчих комісій), у тому числі неправдиве повідомлення про смерть одного з кандидатів та побиття голови окружної виборчої комісії, 3 – за статтею 160 КК України (підкуп виборців), 1 – за ст. 158-1 КК України (голосування виборцем більше ніж один раз)", – повідомляє прес-служба.

  Крім того, розпочато шість кримінальних проваджень за фактами інших злочинів, пов’язаних із виборчим процесом, а саме: підроблення документів та їх подальше використання; виготовлення підроблених грошових купюр, які поширювались з агітаційними листівками; крадіжка передвиборчого банеру тощо.

  Загалом за час проведення виборів органами Національної поліції та прокуратури зареєстровано понад 100 заяв та повідомлень, які розглянуті у порядку Закону України "Про звернення громадян".

  Процесуальне керівництво у вказаних кримінальних провадженнях здійснюється керівниками місцевих прокуратур.

  Додамо, станом на 11:16 18 липня Центральна виборча комісія опрацювала 55,07% протоколів на проміжних виборах до Верховної Ради в 7 округах.

  Попередній матеріал
  У NASA показали модель нового марсоходу, що дозволить отримати перші звуки з Червоної планети
  Наступний матеріал
  Парубій закликав журналістів "змінити кут зору" на роботу Верховної Ради

  Наскільки чесними були проміжні вибори до Ради: головні проблеми та порушення

  Відео: Порошенко гостро відповів російським журналістам про вибори на Донбасі

  Меркель після зустрічі з Гройсманом: Вибори на Донбасі нині неможливі

  Експерт про політичну кар’єру Савченко: Дострокові вибори до ВР стають на крок ближчими