Парубій: Корупція, що процвітала у затишних генеральських кабінетах, немов сніг тане під контролем громадськості

  Нам треба зібрати всі сили в потужний кулак, вважає спікер парламенту

  Парубій пригадав трагедію MH17 у небі над Донбасом. Про це він сказав на підсумковій прес-конференції за результатами роботи ВР.

  Спікер сказав, що як показує досвід Другої світової війни, щоб посадити агресора на лаву підсудних, спочатку його потрібно зупинити і перемогти.

  "Нам треба зібрати всі сили в потужний кулак. Зокрема, я про сили спеціальних операцій, які створені законом №4563 (закон про внесення змін до деяких законів України з питань оборони – 5.ua), прийнятий Верховною Радою 16 червня. Втім, це не кулак, а тонкий хірургічний інструмент, гостро необхідний в умовах сучасної гібридної війни. Лазерний скальпель військової справи – закон №2092 від 14 червня – не тільки збільшив обсяги оборонного замовлення й амуніції, необхідні нашим захисникам, а й посилив контроль за фінансами, виділеними на його реалізацію", – наголосив Парубій.

  За словами голови ВР, величезним успіхом в боротьбі з корупцією – "смертельною хворобою, що занапастила українську армію колишнього зразка" – стало прийняття 12 травня закону №4288 про електронні закупівлі для армії.

  "Корупція, що процвітала у затишних генеральських кабінетах, немов сніг тане на сонці під контролем і поглядом громадськості. Боротьба з корупцією в армії – це якісне харчування, надійне обмундирування і нова зброя для солдатів. Це армія, яка витрачає свій час не на боротьбу зі злиднями, а на вдосконалення свої вміннь, та бойових навиків, це армія, здатна перемогти навіть набагато більш чисельного ворога", – заявив Парубій.

  Він також додав: "Цей кулак – це не тільки наша армія, це наші союзники і друзі, ті, хто надає Україні технічну і дипломатичну, фінансову і військову допомогу".

  Як повідомляв 5.ua, Парубій повідомив, яке питання стане першим для депутатів після закінчення канікул. Нагадаємо, у п'ятницю, 15 липня, відбулося останнє перед канікулами засідання ВР.

  Попередній матеріал
  WikiLeaks оприлюднить документи щодо структури політичної влади Туреччини
  Наступний матеріал
  У NASA показали модель нового марсоходу, що дозволить отримати перші звуки з Червоної планети