ito.vspu.net

У NASA назвали нове "найкраще місце" в космосі для колонізації землянами

  У NASA також вважають, що Меркурій – найближча до Сонця планета – непридатний для колонізації

  У NASA заявили, що найкраще місце для колонізації – не Марс, а супутник Сатурна – Титан. Про це йдеться в статті Scientific American.

  Науковці заявили, що імовірно, дуже вдале для колонізації небесне тіло в Сонячній системі – зовсім не Марс, про який всі говорять, а супутник Сатурна Титан, попри те, що з нинішнім рівнем технологій переліт туди займе до 7 років. На поверхні Титана нижче -150°C, іноді там йдуть метанові дощі, а у вуглеводневі моря течуть метанові річки. І дихати там не вийде.

  "Ідея людської колонії на супутнику Сатурна Титані може виглядати божевільною, оскільки температура на його поверхні – близько 150°C нижче нуля, йдуть метанові дощі, а у вуглеводневі моря течуть метанові річки. Проте, Титан, може так статися, буде єдиним місцем у Сонячній системі, де є сенс звести постійне і автономне людське житло", – стверджує планетолог NASA Аманда Гендрікс.

  Зауважимо, що Титан є найбільшим з 62 відомих супутників Сатурна, який майже в 1,5 рази перевищує Місяць в діаметрі і вдвічі за масою. Атмосфера на супутнику Сатурна на 95% складається з азоту. Такий шар азоту на газовому гіганті, а також потужне магнітне поле, дозволять людям вижити на поверхні, тому що не пропустять туди космічну радіацію, вважають вчені.

  Оскільки атмосферний тиск на "землі" Титана всього в 1,5 рази вище, ніж на нашій планеті, люди зможуть ходити там в спрощених скафандрах. "Резидентам не знадобляться костюми від надлишкового тиску – тільки теплий одяг і респіратори", – вважають у NASA.

  Науковці переконані, що житло люди зможуть побудувати з пластику, для виробництва якого на планеті "необмежені ресурси" матеріалів. Також будинку можна буде звести з багатошарових і гнучких герметичних конструкцій, наповнених теплим киснем або азотом. Це, на думку експертів, дозволить побудувати "величезні приміщення". За словами Гендрікса, запаси вуглеводнів і водяного льоду в глибинах Титана забезпечать колонізаторам компоненти для ракетного палива.

  "Тітанійці не зобов'язані будуть проводити весь час під замком. Рекреаційні можливості на Титані унікальні. Наприклад, ви зможете літати. Слабка гравітація, приблизно як на Місяці, в комбінації з щільною атмосферою, дозволять людям літати з механічними крилами на спині. А якщо крила зламаються, можна не переживати, тому що падіння буде м'яким", – відзначають дослідники.

  Окрім того, у NASA вважають, що Меркурій – найближча до Сонця планета – непридатний для колонізації через інтенсивну радіацію і величезні перепади температур на поверхні. Друга від світила планета, Венера, також не дуже підходить для колонізації через високий атмосферний тиск, який майже у сто разів перевищує земний, і температур під 500°C. Марс вченим не подобається через розрідженій атмосфери, високого рівня радіації і обмежених природних ресурсів.

  Як повідомляв 5.ua, NASA визначило три планети, найбільш придатні для переселення людства

  Попередній матеріал
  Брифінг речника Міноборони України з питань АТО Андрія Лисенка – відео
  Наступний матеріал
  Судове засідання у справі "Вбивства людей під час Євромайдану" за участі Януковича – відео
  Теги:

  NASA вивело на орбіту метеоспуник нового покоління GOES-R – відео

  Під поверхнею Плутона може бути рідкий "сльотавий океан" – NASA

  У США збирають кошти на колонізацію Марса

  NASA виявило планету з "пекельною" температурою та "скляними" дощами

  Космічний модуль Schiaparelli розбився під час приземлення на Марс

  ЄКА загубила космічний модуль, який приземлився на Марсі