Samsung представив новий смартфон Galaxy S9: які має нововведення

На телефон можна знімати відеоролики в надсповільненому режимі

Сьогодні Samsung представила свій новий флагманський телефон Galaxy S9. До презентації підійшли масштабно. На презентацію прийшло близько півтори тисячі осіб.

 

Основне нововведення виробник зробив щодо фото- і відеоможливості Galaxy S9. Так, пристрій може знімати надсповільнені відеоролики зі швидкістю 960 кадрів в секунду. Завдяки вбудованому в камеру датчика руху апарат вміє автоматично починати запис при попаданні рухомого об'єкту в поле зору об'єктива. Після запису користувач зможе вибрати фонову музику з 35 різних варіантів або додати мелодію з власної фонотеки. З відеороликів можна одним натисканням на екран створювати GIF-файли, виконані в трьох різних стилях зациклення. Їх також можна редагувати і пересилати.

У телефоні – подвійна діафрагма (F1.5-F2.4) на камері. Вона автоматично адаптується до умов надто яскравого світла або недостатнього освітлення.

Приспіла і модна "фішка" у вигляді анімованих емоджі. Як відзначили в Samsung, функція "селфімоджі" використовує алгоритм машинного навчання, який аналізує 2D-зображення користувача і фіксує понад 100 параметрів його обличчя, щоб створити персоналізовану 3D-модель з такою ж мімікою – наприклад, киває або підморгує. "Селфімоджі" дозволяють ділитися своїми емоціями не лише за допомогою відео, але і за допомогою стікерів у стандартному форматі AGIF, який підтримується більшістю популярних месенджерів.

Дивіться, як відбувалася презентація:

Попередній матеріал
Ситуація в зоні АТО: один військовий загинув, ще один отримав поранення
Наступний матеріал
Аварія на тепломережі в Харкові: без тепла залишаються 81 багатоквартирний будинок і 5 лікарень – ДСНС

У США довели нешкідливість випромінювання смартфонів для людей

Apple вдвічі скоротить виробництво iPhone X

Мапа даних з фітнес-трекерів випадково розкрила секретні бази США та Росії

На Місяці знайшли вдосталь води, щоб колонізувати супутник

SpaceX вивела на орбіту перші супутники, які мають покрити планету 5G інтернетом

"Глюк" у Facebook: соцмережа перенаправляє до Марка Цукерберга