tvc.ru

Російський космічний корабель "Прогрес МС" зазнав аварії – з'явилося відео падіння

Жителі трьох регіонів РФ могли бачити спалахи від уламків, що згорали в атмосфері

На популярному відеохостингу YouTube було опубліковано відео, яке відображає падіння палаючих уламків російського космічного вантажний корабля "Прогрес МС". Про це інформує видання "Новое время".

За інформацією прес-служби Роскосмосу, жителі трьох регіонів Російської Федерації (Туви, Хакасії та Красноярського краю) могли бачити спалахи від уламків, що згорали у атмосфері.

Раніше російське космічне агентство підтвердило втрату безпілотного вантажного космічного корабля Прогрес-МС04, що був запущений за допомогою ракети-носія Союз-У в четвер, 1 грудня.

Корабель був втрачений на висоті близько 190 км над республікою Тива (Росія), більшість його фрагментів згоріли у щільних шарах атмосфери.

"До 382 секунди політ ракети проходив штатно. Після 382 секунди польоту прийом телеметричної інформації припинився. Штатні засоби контролю не зафіксували функціонування корабля на розрахунковій орбіті", – повідомили тоді у відомстві.

"Прогрес МС" повинен був доставити на МКС майже 2,5 тонни пального, їжі й обладнання для потреб членів екіпажу космічної станції. 

Відомо, що попередня аварія російського вантажного корабля "Прогрес" у квітні 2015 року змусила Росію майже на три місяці припинити всі космічні польоти. Тоді причину склали на проблему, що виникла в ракеті "Союз".

Нагадаємо, раніше стало відомо про втрату зв'язку із вантажним космічним кораблем "Прогрес".

Попередній матеріал
Ведмежа з долоньку: у Мюнхені показали новонароджену малечу білого ведмедя
Наступний матеріал
Захоплення бурових вишок та маневри корабля РФ: що відбувається у морській зоні Одещини

Нештатна ситуація: РФ втратила зв’язок зі своїм вантажним космічним кораблем "Прогрес"

У NASA назвали нове "найкраще місце" в космосі для колонізації землянами

Ви ще такого не бачили: Неймовірні фото Землі з космосу від британського астронавта

Ракета-носій "Союз-ФГ" успішно стартувала з космодрому "Байконур" – відео