Поверхня астероїда
Поверхня астероїда NASA

NASA хоче відправити місію до астероїда, що здатен зробити всіх землян мільярдерами

  Читайте по-русски
  У NASA місію до астероїда сприймають як суто наукову і мають намір вивчити формування Сонячної системи

  Космічне агентство NASA відправить місію на астероїд Головного поясу, в породі якого містяться платина, залізо, нікель і золото, вже в 2022 році. Про це повідомляє Naked Science.

  Політ до орбіти астероїда, відомого також як Психея, триватиме до 2026-2027 року, а саме перебування займе більше 20 місяців. 

  Астероїд, що сформувався в результаті зіткнення двох небесних тіл, важить менше одноговідсотка від маси Місяця. При цьому в його породі містяться платина, залізо, нікель і золото. Як повідомляє портал Oil Price, експерти підрахували сумарну вартість всіх металів на Психеї – це 700 квінтильйонів доларів. Цих грошей вистачило б, щоб зробити всіх людей мільярдерами.

  Натомість у NASA місію до астероїда сприймають як суто наукову і мають намір таким чином вивчити формування Сонячної системи, водночас деякі компанії переконані, що видобуток корисних копалин на астероїдах – перспективна індустрія.

  "Як тільки ми все підготуємо, можливості стануть майже безмежними", – зауважив у розмові з BBC Мітч Хантер-Скулліон, засновник британської компанії Asteroid Mining Company.

  За оцінкою аналітиків з Allied Maket Research, до 2025 року бюджет програм з видобутку копалин на астероїдах досягне позначки у 3,8 мільярда доларів за рахунок державних і приватних інвестицій. Вчені мають намір досліджувати породу астероїда за допомогою спеціального обладнання: ультраспектрального томографа, гамма-променевого і нейтронного спектрометра і магнітометра.

  Як повідомляв 5.UA, NASA виявило можливі ознаки життя на Марсі

  Дивіться також фотогалерею за темою:

  ФОТО: Жінка-астронавт повернулася на Землю після 288 днів на МКС

  /
  /
  /
  /
  /
  /
  /
  /
  /
  /
  /

  Попередній матеріал
  Восьми українським морякам в РФ пред'явлено звинувачення в остаточній редакції – Полозов роз'яснив
  Наступний матеріал
  Спецслужби РФ готують "українську ДРГ" для фейкових новин про Донбас – ІС
  Loading...