NASA

У NASA опублікували відео річного циклу з життя Землі

Таймлапс-відео показує життя Землі з липня 2015-го по липень 2016 року

NASA опублікувало таймлапс-відео, зняте за допомогою космічного апарату DSCOVR, віддаленого від Землі приблизно на 1,6 млн км. Ролик демонструє рік із життя нашої планети. Відео з'явилось на Youtube-каналі організації, передає "Новое время"

DSCOVR (Deep Space Climate Observatory) веде фільмування Землі за допомогою камери EPIC (Earth Polychromatic Imaging Camera).

За час, що апарат провів у космосі, він зробив достатньо фотографій, щоб об'єднати їх в таймлапс-відео, що показує життя Землі з липня 2015-го по липень 2016 року.

Додамо, за допомогою DSCOVR були отримані зображення Місяця, що проходить перед освітленою частиною Землі. Ці фотографії також були об'єднані в невеликий відеоролик.

Нагадаємо, нова розробка аерокосмічного агентства NASA – гуманоїд Валькірія уже вміє виконувати чимало функцій. Робота назвали на честь героїнь скандинавської міфології – жінок-воїнів. Саме Валькірія може полетіти на Марс перед тим, як туди ступить нога людини. Вага робота становить понад 130 кг, зріст – майже 2 метри.

Попередній матеріал
Змінити до невпізнаваності: бійцям передали старенький ЗІЛ, переобладнаний у пральню
Наступний матеріал
Як псевдопереселенці отримували гроші: у Запоріжжі СБУ викрила масштабний конвертцентр
Теги:

"Зірковий мегаполіс": астрономи NASA відкрили дивовижну галактику-"франкенштейна"

NASA опублікувало звукозапис космічного апарату "Юнона" з виходу на орбіту Юпітера

Як перемога українських винахідників може посилити співпрацю з NASA

Український проект літака для Марсу вийшов у лідери конкурсу NASA