Microsoft
Microsoft Depositphotos

Microsoft створила нову технологію для боротьби з фейками

  Читайте по-русски
  Програма допоможе "боротися з дезінформацією"
  Корпорація Microsoft розробила інструмент, що розпізнаватиме зображення людей з фейковими обличчями, які створив комп'ютер. Про це повідомляє BBC.
   
  Завдяки аналізу фото та відео програмне забезпечення зможе давати оцінку вірогідності, що матеріал є штучним. В такий спосіб компанія хоче "боротися з дезінформацією".
   
  Microsoft Video Authenticator виявляє фейки за знаками, яких людина не може помітити. Наприклад, тонкі пікселі в сірих відтінках на місці, де створена комп’ютером версія обличчя. 
   
  Компанія запровадила власні методи машинного навчання для створення додатку, а згодом протестувала цю модель на базі обміну обличчями Facebook.
   
  Технологія створення фейкового обличчя на зображенні – діпфейку – набула поширення у 2018 році, коли деякі розробники почали впроваджувати методи штучного інтелекту для створення схожого програмного забезпечення. 
   
  Створення діпфейку полягає у завантаженні даних у вигляді зображень однієї людини та відеоматеріалів з обличчям іншої на комп'ютер. Програмне забезпечення використовувало дані для створення нового відео уже зі зміненим обличчям, мімікою та синхронізацією губ.
   
  Як повідомляє ЗМІ, деякі компанії розробили програми, що потребують тільки одного селфі, аби замінити обличчя зірки звичайним у голлівудському фільмі. Зазвичай такими програмами зловживають для створення оманливих кліпів, де людина може діяти так, як ніколи до цього, з певною метою.
   
  Раніше 5.UA повідомляв про нову функцію У Microsoft Word, яка дає змогу автоматично розшифровувати аудіо в текст.

  Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

   
  Попередній матеріал
  На трасі Київ – Одеса сталася масштабна ДТП за участю машини поліції – є потерпілі
  Наступний матеріал
  "Кисло-солодка" погода: коли в Україні спаде спека
  Loading...

  Білл Гейтс розповів, коли у світі закінчиться пандемія COVID-19

  Білл Гейтс попереджає про нову катастрофу, яка загрожує людству

  Хакери зламали Twitter-акаунти Ілона Маска, Білла Гейтса та десятків відомих людей і виманювали гроші