Xiaomi

Китайські вчені представили ручку із системою штучного інтелекту

  Цей пристрій для писання надає допомогу дітям у п'яти сферах

  Один з дочірніх брендів Xiaomi – Youpin представив розумну ручку із системою штучного інтелекту, призначеною для навчання дітей мовам. Про таке повідомляє "НВ" з посиланням на GizmoChina.

  Винахідники стверджують, що цей пристрій здатен розпізнавати або читати надрукований текст.

  Слід зазначити, що розумна ручка Xiaomi містить модуль Wi-Fi 802.711, який забезпечує необмежену можливість завантаження та автоматичне оновлення контенту. Завдяки Wi-Fi ручка може автоматично читати голосові ресурси, наприклад спеціалізовані збірники розповідей.

  Крім того, пристрій оснащено системою оцінки якості вимови слів, що дає змогу створювати інтелектуальний звіт про прогрес, якого домігся учень, а також про дитячий інтерес до тієї чи іншої теми, передаючи дані на мобільний пристрій.

  Цей пристрій для писання надає допомогу дітям у п'яти сферах: самообслуговування, соціального, психологічного, когнітивного і логічного мислення. База даних містить 20 підтем, понад 1200 пунктів знань і понад 2000 китайських і англійських слів.

  Корпус AI Machine Island виготовлений із силікону з гладкою обробкою. Що стосується дизайну, гаджет має форму звичайної ручки, але отримав міцну конструкцію і дизайн у формі плюшевого ведмедя в краватці.

  Ручку із штучним інтелектом, як очікується, почнуть постачати 28 лютого за ціною $44, але гаджет все ще є на платформі для краудфандингу. Збір коштів мав величезний успіх: було зібрано близько 700000 юанів, хоча виробник встановив планку лише в 10000. Відомо, що гаджет отримав сертифікацію FDA.

  Попередній матеріал
  Закривав кримінальні справи за хабарі: на Чернігівщині СБУ на корупції викрила майора поліції
  Наступний матеріал
  Нектарій та Філофтея: які імена українці давали немовлятам у 2018 році

  Допомога для малюків: волонтери подарували київському пологовому будинку газоаналізатор

  Навіть підозру не оголосили: батьки вимагають покарати винних у смерті 13-річної дочки

  В Україні хочуть урівняти права батьків-одинаків

  Із дитячої психіатричної лікарні в Дніпрі втекли двоє дітей

  Президент відвідує новозбудований Бориспільський академічний ліцей – відео

  На Київщині школярі намагалися продати товариша за 1 тис. гривень – поліція