laffington.com

Facebook розробить сервіс, який допоможе вирішити проблему тероризму й глобального потепління

  Керівництво Facebook вважає, що об'єднання людей в інтернет-спільноти допоможе усунути соціальні протиріччя, а також буде ефективним інструментом для вирішення проблем тероризму і глобального потепління

  Facebook розробить нові сервіси, які допоможуть об'єднати людей по всьому світу і вирішити багато соціальних проблем, повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на The Wall Street Journal.

  Засновник Facebook Марк Цукерберг на конференції в Чикаго у четвер розповів про оновлені концепції розвитку компанії. Зазначено, що наступне десятиліття Facebook присвятить розробці нових сервісів, які зможуть об'єднати людей по всьому світу.

  Відомо, що в конференції узяли участь розробники Facebook, а також приблизно 300 адміністраторів найактивніших груп соцмережі.

  Facebook змінює стратегію: якщо раніше головна мета компанії полягала в створенні онлайн-простору, у якому люди могли б спілкуватися і ділитися важливою інформацією, то зараз в центрі уваги опинилися групи, які можуть сприяти згуртуванню користувачів.

  Керівництво Facebook вважає, що об'єднання людей в інтернет-спільноти допоможе усунути соціальні протиріччя, а також буде ефективним інструментом для вирішення таких загальнолюдських проблем, як тероризм і глобальне потепління.

  "Жодна організація і жодна країна не впораються з цими проблемами поодинці. Ми маємо створити світ, в якому люди збираються разом для вирішення спільних проблем", – переконаний Цукерберг.

  За статистикою Facebook, наразі у групах приблизно 100 млн користувачів. Керівництво компанії планує збільшити цю цифру до мільярда за наступні кілька років.

  Крім того, Facebook анонсував новий інструмент захисту користувачів Profile Picture Guard, що не допускає копіювання, завантаження або пересилання фотографій в їхніх профілях. Наразі інструмент проходить стадію інтенсивного тестування.

  Нагадаємо, раніше 5.UA писав, що український програміст Дмитро Андрєєв створив плагін, який дає змогу прослуховувати музику у Facebook.

  Додаток поки працює тільки в браузері Google Chrome, але розробник обіцяє, що найближчим часом плагін буде доступний для Firefox і Opera.

  Попередній матеріал
  ГУР: Російські найманці на Донбасі дезертирують з передової цілими підрозділами
  Наступний матеріал
  У суді над патрульним Олійником знову не змогли обрати присяжних
  Loading...

  На Херсонщині шахраї через заборонену соцмережу "Вконтакте" продавали неіснуючі товари

  "Перехитрити систему": Соцмережа "Однокласники" обходить блокування за допомогою мобільного додатку

  Житель Рубіжного через "ВКонтакте" відкрив шпигунський бізнес

  До електронної системи E-health долучилися вже 26 медзакладів

  СБУ заборонила використовувати поштові сервіси РФ при реєстрації доменних імен

  Український офіс "ВКонтакте" у Києві закрито