Віденський бал

Віденський бал-2018 зібрав рекордну суму: на що витратять гроші

Роботи для аукціону представили, зокрема, – Еліна Світоліна, Андрій П'ятов, Олександр Шовковський та Олександр Михайличенко

Щорічний Віденський бал, який вихідними відгримів у столиці, зібрав рекордну суму – 800 тисяч гривень. Це вдвічі більше, ніж торік. Кошти спрямують до столичного Центру реабілітації неповносправних дітей, зокрема – на закупівлю необхідного обладнання, повідомляє кореспондент "5 каналу".

Роботи для аукціону представили, зокрема, – тенісистка Еліна Світоліна, воротар збірної України Андрій П'ятов, колишній воротар "Динамо" Олександр Шовковський та спортивний директор "Динамо" Олександр Михайличенко.

"Дитячий Віденський бал придумали для того, щоб розвивати таланти, насамперед, наших дітей. І головне – що ми підтримуємо Київський центр дітей з інвалідністю. Вони так само, як і діти зіркових особистостей, як і переможці талант-шоу, беруть участь на рівних у нашому дитячому Віденському балі. Я хочу сказати, що вони були найчарівнішими дебютантами", – каже організатор благодійного Віденського балу Марина Ігнатуша.

За її словами, малеча, що торік брала участь у Віденському балі, почала проходити реабілітацію набагато швидше.

Сьогодні ж, 26 квітня, благодійники, що виставили свої лоти на аукціон, завітали в гості до цьогорічних дебютантів. Для них знову станцювали три танці обов’язкової програми, які вчили кілька місяців поспіль – це полонез, полька та падеграс. Крім того, для благодійників у Центрі реабілітації підготували сюрпризи. Які саме – дізнайтеся у включенні:

Дивіться також фотогалерею за темою: 

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Не мала аналогів у світі": репортаж із секретної помпової станції, яка 1986-го врятувала Київ від зараженої води
Наступний матеріал
Cуд поновив Бочковського на посаді голови ДСНС: йому виплатять зарплату від 2015 року – експерт