Рятувальники дістають речі зі зруйнованого будинку
Рятувальники дістають речі зі зруйнованого будинку "5 канал"/Марія Писаренко

Від велосипедів до ковдр: рятувальники другий день дістають речі зі зруйнованого будинку на Позняках

Читайте по-русски
Працюють на місці близько десятка надзвичайників та один кран із двома спеціальними ковшами для речей

Зі зруйнованого будинку на столичній вул. Крушельницької продовжують діставати речі. Рятувальники другий день вивантажують майно жителів квартир за допомогою крану. Вчора завершили із верхніми поверхами. Зараз працюють на 5-му поверсі. Як дістають речі та що там зараз – розповіла кореспондентка "5 каналу" Марія Писаренко.

Як кажуть надзвичайники – на усі роботи мають лише два дні. Напередодні діставали речі із трьох верхніх поверхів – 7-9. Сьогодні мають дістати речі з 4-6 поверхів.

Власне зараз рятувальники з квартир на 5-му поверсі вивантажують речі у спеціальну "бадью". Колишні мешканці цих квартир чатують за зеленою огорожою. Коли кран опускається – вони перебирають, сортують та намагаються з'ясувати де чиє майно. Після чого вже вивозять їх самостійно.

Працюють на місці близько десятка надзвичайників та один кран із двома спеціальними ковшами для речей. Акцент роблять на цінних речах, але згодом намагаються вивантажити усе, що проходить через віконний отвір. Контролюють процес поліцейські. Кореспонденти бачили і велосипеди, і ковдри.

Місцеві казали, що саме теплі речі для них – найголовніше наразі. Адже наближаються холоди і вони до останнього не знали, чи варто купувати їм нове, чи варто чекати на своє майно зі зруйнованого будинку.

Нагадаємо, 21 червня в Києві в житловому будинку на Позняках стався вибух газу.

Попередній матеріал
Документальний фільм "Весільний спадок" виходить на широкі екрани – що про нього відомо
Наступний матеріал
День захисника України: у Дніпрі встановили стелу з іменами загиблих на Донбасі бійців – включення
Loading...