Акція протесту під Кабміном
Акція протесту під Кабміном "5 канал" / Валерія Павленко

"Нам жити вже немає на що": учасники протесту підприємців "відправили" Кабмін на карантин – включення

Читайте по-русски
За словами підприємців, кількох з учасників запросили "на розмову" до міністра економіки

Мирною ходою учасники акції дійшли до Кабінету Міністрів. За перебігом стежить кореспондентка "5 каналу" Валерія Павленко.

Біля будівлі уряду протестувальники влаштували мініперформанс: сигнальною стрічкою обнесли вхід до Кабінету Міністрів, таким чином підтверджуючи і назву акції: "Кабмін на карантин".

Акція протесту під Кабміном
Акція протесту під Кабміном"5 канал" / Валерія Павленко

За словами підприємців, кількох з учасників запросили "на розмову" до міністра економіки.

"Уряду потрібно щось робити. Ми повинні виходити на роботу. Працюють всі, окрім нас, страждає тільки малий та середній бізнес. Людям не потрібно жити? 50 днів сидіть вдома, платіть податки. За що платити?" – обурюється учасниця акції Тетяна.

"Ситуація вже перейшла точку кипіння. Жити немає на що. Ми будемо стояти до останнього, хоча б для того, щоб нас почули і до нас вийшли", – наголошує учасник акції Дмитро.

"Ми направили електронного листа, звичайного. Адвокат вчора виїхав і зареєстрував нашу акцію. Жодних документів, які б забороняли нам проїхати (як це робить поліція – ред.) нам надано не було", – каже протестувальниця Юлія.

Сьогодні, 6 травня, о 13:00 відбудеться чергове засідання Кабміну. "5 канал" транслюватиме наживо:

Нагадаємо, у Києві в середу, 6 травня, стартувала акція підприємців.

29 квітня підприємці оголосили безстрокову акцію протесту під Кабміном. 

Підприємці просять зменшити принаймні якісь обмеження, щоб малий і середній бізнес могли працювати. Усі вони готові дотримуватися заходів безпеки, зокрема використовувати рукавички, маски та дезінфікувати приміщення.

Учасники протесту наголошують, що стоятимуть, поки Кабмін не ухвалить якісь рішення. І нагадують, що не отримали ніяких послаблень у податках на час карантину. Підприємці пояснили, що вони тільки зазнали збитків через встановлені обмеження.

Не минулося без конфліктів. Суперечка спалахнула між журналістом "Громадського" Богданом Кутєповим та силовиками. Відомо, що правоохоронці силоміць відтіснили Кутєпова і його колегу з пагорба, унаслідок чого пошкодили журналістам техніку.

Попередній матеріал
"Відчули на собі, що таке "Град": спогади захисників, які 146 днів тримали оборону Луганського аеропорту
Наступний матеріал
Болючі зміни: чи впорається влада з другим етапом медреформи
Loading...