Овечкам життя!
Овечкам життя! 5 канал

У Києві відбувся мітинг зоозахисників – вимагали покарати винних у смерті овець

Акція відбулася під стінами Держспоживслужби – до протестувальників вийшов чільник відомства

Знайти та покарати винних у смерті частини овець з отари, яку повернули з Туреччини вимагали українські зоозахисники. Акцію провели під стінами Держпродспоживслужби у Києві. Активісти стверджують, що саме ця установа винна у смертях овець.

Окрім цього, кілька десятків активістів виступили проти негуманного ставлення до тварин, які близько двох тижнів перебували в порту Одеси без належного догляду, їжі та води.

Зі свого боку, голова установи Володимир Лапа пообіцяв провести службове розслідування і вже за два тижні привселюдно оголосити про його результати. Крім того, наголосив, що про утилізацію тварин нині не йдеться.

"Мова про знищення тварин не йде. Сьогодні відбувається відбір крові для проведення лабораторних досліджень. Відбір крові відбувається силами нашої служби, буде направлено в лабораторію обласну. І відбувається паралельно відбір крові волонтерами, які знаходяться на місці. Вони будуть направляти в незалежну лабораторію в Києві. В залежності від цього буде далі прийматися рішення про подальше поводження з тваринами", – зазначив голова Держпродспоживслужби.

Два тижні поспіль вівці романівської породи без їжі та води страждали у вантажівках в Одеському порту. Тварини почали помирати. Ще на початку жовтня овець відправили паромом з України до Туреччини на продаж. Але покупець відмовився від живого товару і отару повернули назад. Одеська митниця інформує, що овець повернули через невідповідність бірок на тваринах, хоча власниця тварин стверджує: при виїзді всі необхідні документи на живий товар були оформлені належним чином.

Попередній матеріал
Одразу після матчу: у Великій Британії під час аварії вертольота загинув мільярдер – власник футбольного клубу
Наступний матеріал
Краса, яка дорівнює якості: завітайте до чарівного світу керамічної плитки АГРОМАТ

Криваві шуби: електрошок і газова задуха – люди вимагають припинити знущання над тваринами

Епопея з вівцями на митниці: поліція відкрила справу, тварин везуть на утилізацію

"Я не я, і точка зору не моя": розбираємося у скандалі зі словами Александра Хуга

"Не його точка зору": подробиці скандалу, щодо слів Хуга про російських найманців

Заручники в Одеському порту: для овець, що вижили, облаштували майданчик з їжею

Страйк під землею: на Луганщині шахтарі готуються оголосити голодування