Скріншот відео

"Хеппі-енд для овець": скільки тварин вижило і що на них чекає далі

Українська сторона надіслала запит до турецької, аби дізнатися – звідки овець повернули та за яких причин

259 овець вижили після того, як понад два тижні перебували у фурі через проблеми з розмитненням. Загалом отара нараховувала до 300 голів, нагадує "5 канал".

Вантажівка прибула до Вінницької області вночі. Спочатку в Гайсині оформили митні документи, вже в Турчині овець випустили з вантажівки.

Весь цей час і вдень, і вночі волонтери чергували біля фури і намагалися допомогти тваринам. Ті почали гинути просто у вантажівці, були заморені голодом та спрагою. Крім того, через брак їжі тварини відскубували хутро одне одного.

Спеціалісти оглянули та розсортували тварин, щоб утилізувати тих, які загинули при перевезенні. Нині вівці, що вижили, протягом 21 дня перебуватимуть на карантині. Також усі тварини пройдуть медичний огляд. Загиблих – утилізують в Тульчині на території державного підприємства "Укрветсанзавод".

Тим часом українська сторона надіслала запит до турецької, аби дізнатися – звідки овець повернули та за яких причин.

Довідково: 2 тижні поспіль вівці романівської породи без їжі та води страждали у вантажівках в Одеському порту. Тварини почали помирати. Ще на початку жовтня овець відправили паромом з України до Туреччини на продаж. Але покупець відмовився від живого товару і отару повернули назад. Одеська митниця інформує, що овець повернули через невідповідність бірок на тваринах, хоча власниця тварин стверджує: при виїзді всі необхідні документи на живий товар були оформлені належним чином. 

Попередній матеріал
Підвищення тарифів не позначиться на українських родинах – Гройсман пояснив, чому
Наступний матеріал
Мешканців Краматорська закликали не покидати домівок і не панікувати – штаб
Loading...