Володимир Гройсман
Володимир Гройсман Урядовий портал

Підвищення тарифів не позначиться на українських родинах – Гройсман пояснив, чому

  Допомогу від держави зможуть отримати навіть ті сім’ї, які не відповідають критеріям надання субсидій

  У державний бюджет на наступний рік урядовці заклали 55 мільярдів гривень на субсидії. Це вище за цьогорічний показник і достатньо для надання українським родинам адресної допомоги. Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман, передає прес-служба Кабміну.

  За словами глави уряду, цього року кількість домогосподарств, які отримують субсидію, склала 6,9 мільйонів. Наступного року цей показник залишиться незмінним, прогнозують в Кабміні. Таким чином, вимушене підвищення ціни на газ, а отже, тепло і воду, не позначиться на розмірі оплати за комунальні послуги для тих, хто має субсидію.

  "Свою частинку родина, як платила, так і буде платити. Решту заплатить держава", – заявив Гройсман.

  Крім того, він додав: навіть ті сім’ї, які не відповідають критеріям надання субсидій, але опинилися в скрутній ситуації, можуть звернутися до спеціальних комісій при органах соціального захисту.

  "Є різні обставини, їх потрібно враховувати. Основний критерій – доходи людей. Якщо вони невисокі – люди отримують підтримку", – запевнив прем’єр.

  Нагадаємо, від 1 листопада 2018 року в Україні ціни на газ для населення зростуть на 23,5% замість потрібних 60%. Таким чином, нова ціна на газ для населення становитиме 8550 грн за 1 тис. кубометрів (з ПДВ).

  Як інформував 5.UA, Президент України доручив уряду розширити програму субсидій у зв'язку з подорожчанням ціни на газ для населення з 1 листопада.

  Попередній матеріал
  Під час стеження за колоною військової техніки РФ зник безпілотник ОБСЄ
  Наступний матеріал
  "Хеппі-енд для овець": скільки тварин вижило і що на них чекає далі
  Loading...