ТЕЦ-5 у Києві
ТЕЦ-5 у Києві 5 канал

У Києві сталася аварія на ТЕЦ-5 – що кажуть у столичній адміністрації (оновлено)

  Читайте по-русски
  Частина споживачів Печерського, Голосіївського та Солом’янського районів тимчасово залишаються без світла, деякі споживачі – без води

  Міські служби усувають пошкодження обладнання на ТЕЦ-5: у Печерському, Голосіївському та Солом'янському районах часткові перебої з електропостачанням. Про це повідомляє КМДА.

  "Сьогодні сталося пошкодження обладнання на Київській теплоелектроцентралі №5, що розташована на вулиці Промисловій. Наразі відповідні підрозділи комунального підприємства "Київтеплоенерго" працюють на місці для оперативного усунення та відновлення роботи обладнання. Також спільно зі службами ДТЕК "Київські електричні мережі" здійснюється перепідключення споживачів. Орієнтовний термін виконання робіт – 3 години", – йдеться у повідомленні.

  Частина споживачів Печерського, Голосіївського та Солом’янського районів тимчасово залишаються без електропостачання, деякі споживачі – без водопостачання.

  Як зазначають у КМДА з посиланням на КП "Київпастранс", рух тролейбусних маршрутів після затримки у зв’язку із відсутністю напруги в електромережі відновили.

  Зокрема, відновлено рух тролейбусних маршрутів №№ 1, 3, 5, 7, 8, 9, 12, 15, 17, 38, 40, 40к, 42д, 43, 50.

  Оновлено: 

  Пошкодження обладнання на ТЕЦ-5 у Києві усунуто. Споживачі підключені до електропостачання, повідомили у КМДА. Наразі районні аварійні служби перевіряють локальні підключення, щоб жоден будинок не залишився без послуги.

  Попередній матеріал
  "Та сторона" Кремль офіційно відмовився гарантувати дотримання перемир'я на Донбасі (доповнено)
  Наступний матеріал
  Україна планує організувати платформу щодо деокупації Криму – для участі вже запросили Польщу
  Loading...