Ілюстративне фото
Ілюстративне фото Фото з соцмереж

У Києві припинили приймати документи на біометричні паспорти – ЗМІ

Як розповіли у документ-сервісі "Готово", проблеми з подачею документів мають нетехнічний характер

У вівторок, 16 травня, у столиці тимчасово закрилася черга на подачу документів для отримання біометричних закордонних паспортів та ID-карт. Про це повідомили у документ-сервісі "Готово", передає MigNews.

"Сьогодні подати документи на отримання закордонного паспорта не можна. У всіх центрах з 10 ранку завершився прийом документів – закінчилися талони. Спробуйте уточнити завтра, але люди щоранку в чергу на вулиці шикуються ще до моменту відкриття сервісу", – зазначили в онлайн-підтримці сервісу.

Там також наголосили, що проблеми з подачею документів мають нетехнічний характер.

Крім того, оператор уточнила, що прийом документів здійснюється тільки до 11:00. Щодня сервіс може прийняти для обробки не більше 200-250 заявок.

Водночас, як повідомляється на сайті держпідприємства "Документ", частина центрів "Паспортний сервіс" призупинили не тільки чергу, але і в цілому прийом документів. Зазначимо також, що видача уже готових біометричних паспортів поки триває без змін.

"У зв'язку з форс-мажорними обставинами в наданні доступу до спеціалізованих каналів зв'язку, штатну роботу центрів "Паспортний сервіс" тимчасово змінено. Центри обслуговування громадян "Паспортний сервіс" працюють у режимі видачі біометричних закордонних паспортів та ID-карт через підрозділи міграційної служби", – повідомили у ДП "Документ".

Центри видачі паспортів
Центри видачі паспортівMIGnews.com

Як повідомляв 5.UA, 6 квітня 2017 року Європарламент схвалив безвізовий режим з Україною, і того ж дня сервіси з оформлення документів припинили роботу: почасти через ажіотаж на біометричні паспорти, які потрібні для безвізового в'їзду до ЄС, а також через слідчі дії, що проводяться силовиками. У ДП "Документ" заявили, що паспортні центри не працювали через вилучення СБУ серверів у телекомунікаційних компаніях.

Попередній матеріал
"Найбільша п'яничка Європи": у ВООЗ назвали державу-лідера зі вживання алкоголю
Наступний матеріал
Місія МВФ прибула до Києва та взялася до роботи
Loading...