hronika.info

"Найбільша п'яничка Європи": у ВООЗ назвали державу-лідера зі вживання алкоголю

  Представник Всесвітньої організації охорони здоров'я Гауден Галеа назвав країну, яка за даними 2016 року стала лідером із вживання алкоголю

  За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, Литва – найбільш питуща країна у світі. Про це у вівторок, 16 травня, у Вільнюсі повідомив представник Всесвітньої організації охорони здоров'я Гауден Галеа, передає "Інтерфакс-Україна".

  За словами директора Департаменту неінфекційних хронічних захворювань і зміцнення здорового способу життя Європейського бюро ВООЗ, в Литві в 2016 році один житель у середньому випив 16 літрів алкоголю.

  "Це, за новітнім підрахунками, робить її (Литву) найбільшою п'яницею в Європі, а також найбільш питущою країною у світі", – заявив журналістам Гауден Галеа.

  За його словами, жителі Литви є світовими лідерами із вживання алкоголю. Про це свідчать дані минулого року, які озвучив Гауден Галеа.

  Нагадаємо, що у вересні 2016 року результати соцопитування показали, яка кількість української молоді вживала алкоголь. Хоча цей показник є високим, але він є найменшим за 20 років проведення досліджень.

  Попередній матеріал
  Чи вдасться владі відлучити мільйони громадян від ворожих соцмереж – "Час. Підсумки дня"
  Наступний матеріал
  У Києві припинили приймати документи на біометричні паспорти – ЗМІ
  Loading...

  На заході України поліцейські вилучили 2 тисячі ящиків сурогатного алкоголю – фото

  "Фальсифікату на півмільйона за добу": на заході України викрили масштабне виробництво сурогатного алкоголю

  Київрада хоче поставити на громадський транспорт "алкозамки"