Фото з соцмереж

Сервіс із видачі закордонних паспортів повністю відновив свою роботу

  Вчора не працювали Центри видачі закордонних паспортів

  Паспортні центри Державної міграційної служби відновили роботу після вчорашніх технічних проблем. Про це повідомляється на сайті ДП "Документ".

  Державне підприємство "Документ" до ранку п'ятниці в повному обсязі відновило свою роботу. У СБУ наголошують, що слідчі дії не могли привести до блокування видачі біометричних паспортів. Про це розповів агентству "Інтерфакс-Україна" прес-секретар ДП "Документ" Володимир Поліщук.

  "Усю ніч технічні працівники підприємства "Документ" і телекомунікаційної компанії, які мають відповідну ліцензію та надають захищені канали зв'язку центру обслуговування громадян... працювали над відновленням і установкою нового обладнання, маршрутизаторів для того, щоб вже сьогодні з ранку паспортні сервіси розпочали роботу і люди, які бажають оформити документ або отримати вже готовий закордонний паспорт, змогли це зробити", – наголосив Поліщук.

  Він підкреслив, що вже в п'ятницю вранці підприємство працює в повному обсязі і надає послуги українцям.
  За словами прес-секретаря, в рамках кримінального провадження СБУ вилучила деяке обладнання комунікаційної компанії, яка забезпечує спецзв'язок.

  Державна міграційна служба (ДМС) України повідомляла, що така ситуація склалася в результаті слідчих дій співробітників СБУ в одного з операторів зв'язку". ДМС звернулася з листами до СБУ, Держспецзв'язку та держпідприємство "Українські спеціальні системи (ДП УСС) щодо максимально швидкого відновлення роботи каналів зв'язку та відновлення можливості оформлення і видачі документів.

  У свою чергу речниця СБУ Олена Гітлянська зазначила, що дії співробітників спецслужби "не могли призвести до блокування видачі біометричних паспортів".

  Як повідомляв 5.UA, вчора, 6 квітня 2017 року, українці обвалили сайт із видачі закордонних паспортів. В Україні були тимчасово припинені оформлення та видача біометричних документів (паспорт для виїзду за кордон і ID-паспорт) у центрах надання адміністративних послуг – "Паспортних сервісах". Натомість підрозділи міграційної служби працювали у штатному режимі.

  Попередній матеріал
  Климпуш-Цинцадзе: Ми не просимо, щоби солдати НАТО гинули за Україну
  Наступний матеріал
  Українці ринули отримувати біометричні паспорти: у міграційній службі поділились статистикою
  Loading...

  В Україні запустили сервіс онлайн-перевірки за базами недійсних паспортів

  Центри видачі закордонних паспортів призупинили свою роботу по всій Україні

  Тимчук: Бажаючих отримувати "паспорти ОРДЛО" різко поменшало – бояться СБУ