Паспорти, Україна
Паспорти, Україна finance.bigmir.net

У паспортних центрах пояснили, чому не працюють Центри видачі закордонних паспортів

  Після голосування ЄП щодо надання безвізу, українці обвалили сайт із видачі закордонних паспортів – згодом перестали працювати Центри видачі закордонних паспортів по країні

  У паспортних сервісах ДП "Документ" збої з оформленням та видачею біометричних паспортів пов'язують із сьогоднішніми перевірками СБУ в телекомунікаційних компаніях і можливим вилученням серверів. Про це заявив прес-секретар мережі обслуговування ДП "Документ" Володимир Поліщук в ефірі одного з українських телеканалів.

  "Це пов'язано з тим, що не працюють спеціальні канали зв'язку, які забезпечують захист нашої інформації, яку ми надаємо через відповідні сервери в державну міграційну службу і в інші установи, які займаються друком. Як мені відомо, СБУ зараз проводить перевірки, можливо, вилучає сервери в ряді телекомунікаційних компаній, які, маючи цю ліцензію, надають послуги із захисту інформації і надають ці захищені канали зв'язку", – розповів Поліщук.

  Крім того, він повідомив, що наразі керівництво ДП "Документ" вирушило до провайдерів для з'ясування обставин ситуації, що виникла.

  На підприємстві кажуть, що труднощі з отриманням паспортів почали виникати після 15:00. Люди не могли оформити або отримати закордонні паспорти. "Сподіваюся, завтра цей центр та інші центри запрацюють", - прокоментував Поліщук. 

  Як повідомляв 5.UA, 6 квітня після голосування ЄП щодо надання безвізу, українці обвалили сайт із видачі закордонних паспортів. Згодом стало відомо, що Центри видачі закордонних паспортів призупинили свою роботу по всій Україні.

  Попередній матеріал
  У МЗС розповіли, чому Грузія отримала безвіз раніше від України
  Наступний матеріал
  ЮНІСЕФ наводить шокуючі цифри жертв хімічних атак у Сирії
  Loading...

  Українці обвалили сайт із видачі закордонних паспортів

  Європарламент проголосував за надання безвізу для України

  В Україні запустили сервіс онлайн-перевірки за базами недійсних паспортів